POLİS MEMURU AMİRİNİ VURDU!..

16.10.2009 - 00:09

Bingöl'de henüz tespit edilemeyen bir nedenden dolayı bunalıma giren polis memuru, rast gele ateş ederken ilçe emniyet amirini vurdu.

Edinilen bilgiye göre Bingöl'ün Karlıova İlçe Emniyet Amirliği'nde görevli bir polis memuru henüz tespit edilemeyen bir nedenden dolayı bunalıma girdi.

Emniyet Amirliği önünde bir anda cinnet geçiren polis memuru belinden çektiği tabancası ile rast gele ateş etmeye başladı. Cinnet geçiren polis memurunun sıktığı kurşunlardan biri İlçe Emniyet Amiri Hasan Şahin'in baldırına isabet etti.

Cinnet geçiren polis, meslektaşları tarafından sakinleştirilirken, yaralı emniyet amiri olay yerine gelen 112 Acil Servis ambulansı ile Bingöl Devlet Hastanesi acil servisine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralı İlçe Emniyet Amiri Hasan Şahin'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, olay ile ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.