İstanbul'da Müslümanlar Kudüs için ayaklandı..

İstanbul'da Müslümanlar Kudüs için ayaklandı..
14.5.2018 - 23:43

İstanbul'da büyük Kudüs protestosu

ABD'nin İsrail Büyükelçiliği'nin Tel Aviv'den Kudüs'e taşınması ve buna tepki gösteren 50'den fazla Filistinli'nin İsrail askerlerince öldürülmesi, İstanbul Beyoğlu'nda protesto edildi...

ABD'nin İsrail Büyükelçiliği'nin Tel Aviv'den Kudüs'e taşınması ve buna tepki gösteren 50'den fazla Filistinli'nin İsrail askerlerince öldürülmesi, İstanbul Beyoğlu'nda protesto edildi.

​Derneklerin "ABD'nin İsrail işgalini resmileştirmeye yönelik hamlesine karşı Özgür Kudüs'ün yanında olmak için" bir araya gelme çağrısı üzerine yüzlerce kişi saat 18:30 itibarıyla İstanbul Taksim'de bulunan Tünel Meydanı'nda bir araya geldi.

Protesto devam ederken; katılımcılar “Kahrolsun İsrail” ve “Kahrolsun ABD”, “Katil İsrail, işbirlikçi ABD” sloganları atıldı.

İşte o protestodan görüntüler:

 

 

 

Haberin Fotoğrafları
İstanbul'da Müslümanlar Kudüs için ayaklandı.. İstanbul'da Müslümanlar Kudüs için ayaklandı.. İstanbul'da Müslümanlar Kudüs için ayaklandı.. İstanbul'da Müslümanlar Kudüs için ayaklandı..
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
GÜNDEM HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;