İşte Ersun Yanal'ın F.Bahçe'den istekleri

İşte Ersun Yanal'ın F.Bahçe'den istekleri
6.12.2018 - 06:29

Fenerbahçe 2. Başkanı Semih Özsoy'la Ersun Yanal arasındaki görüşmenin detayları belli oldu. Yanal'ın sarı-lacivertli ekipten bir takım talepleri var.

Tarihinin en kötü dönemini yaşayan Fenerbahçe'de Cocu'nun ardından göreve gelen Koeman'la da yollar ayrılıyor. Sarı-lacivertli yönetim, Ersun Yanl'la ilk teması kurdu.

4 OYUNCUYU AFFEDİN DEDİ

Ali Koç'un göreve gelirken açık açık Ersun Yanal'ı istemediğini söylemesine rağmen taraftar baskısı ve mevcut şartlar yönetimi Yanal'a götürdü. Yapılan ilk görüşmede henüz anlaşma sağlanamazken, taraflar bir kez daha görüşecek.

Tecrübeli teknik adamın yönetimden bir dizi talepleri oldu. Futbol Arena'da yer alan habere göre, Yanal kendisine yapılan 6 aylık teklifi reddererek en az 1.5 yıllık kontrat talep etti.

Fenerbahçe'de uzun süredir kadro dışı kalan Aatıf, Dirar, Ozan ve Volkan Demirel'in takıma faydalı olacağını düşünen Ersun Yanal'ın bu oyuncuların affını da istediği öğrenildi.

ÖZEL HAYAT VURGUSU

Öte yandan Aziz Yıldırım döneminde takımı şampiyon yapan Ersun Yanal'ın özel hayatı sık sık gündeme gelmiş ve tartışma konusu olmuştu. Yanal yönetimden özel hayatına karışılmamasını da istedi.

GÜNDEM HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;