İşte gerçek haşhaşi

İşte gerçek haşhaşi
12.8.2017 - 13:59

En gerçek Fetullahçı... Haşhaş eken bu adamın evinde Haşhaşi başı Fetullah'ın kitabı bulundu..

Haşhaşiler

Jandarma, Bitlis’te uyuşturucu operasyonu yaptı. Tatvan’da baskın yapılan bir evde 123 kök Hint keneviri, 8.27 gram kubar esrarın yanı sıra FETÖ elebaşına ait bir kitap ve iki adet 1 dolar bulundu..

Haşhaşiler

Orta Çağ'da yaşayan Haşhaşi terör örgütü gibi dini unsurları kullanıp insanları kandıran ve uluslararası bir terör çetesi kuran FETÖ'nün gerçekten de Haşhaşiler gibi uyuşturucu işi yaptığı da belirlendi.

Bitlis Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince, ihbar üzerine T.Y isimli bir şahsın ikametgahında arama gerçekleştirildiği belirtildi. Uyuşturucu operasyonunda evde 123 kök Hint keneviri, 8.27 gram kubar esrar ve uyuşturucu içiminde kullanılan malzemeler ele geçirildi. Aynı operasyonda uyuşturucunun yanı sıra FETÖ terör örgütü elebaşına ait bir kitap ve 2 adet 'bir dolar'lık banknotun da bulunduğu açıklandı..

 

.

 

GÜNDEM HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;