Petek Dinçöz ağlarak Tayyip Erdoğan'a seslendi

17.4.2014 - 12:14

Ağlayarak Emine Erdoğan'dan yardım istedi
Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz, Söylemezsem Olmaz programında eski eşi Can Tanrıyar ile yaşadıklarını anlattı. İşte Petek Dinçöz'ün gözyaşları içiresinde anlattıkları:

'İki yıl boyunca sustum artık konuşacağım. Haluk Şentürk'ü bırakmak zorunda kaldım. Ben bundan yıllar önce 18 yaşındaydım. Bu sektör kurtlar sofrası bir kişiyle olayım dedim ve ilişkiye başladık. İlişkiye başladıktan sonra içki içip ve bana içki içirip ortak tanıdığımız sanat dünyasından olsun bir sürü isimlerle ilgili bana kendi el yazımla yazılar yazdırdı. Bu yazı içerisinde ben şunlarla birlikte oldum beni şu kişi şunlara yolladı gibi yazılar yazdırıp imza attırdı. 

Bana yıllarca böyle şantaj yaptı. Yıllarca beni dövdü herkes şahit buna dışardan göründüğü gibi değil hiçbir şey ben hep dayak yiyordum zaten.Gözüm patladı yüzümü makyözüm kapartırken gözyaşlarını tutamadı ağlayarak kapattı gözümü. 

Ben ayrılmak istedim hiçbir yere gidemezsin elinde imzalı kağıdın var dedi. O zaman sustum hiçbir yere kıpırdamayandım. Tehditlerine karşı oturdum dayaklar şiddetler hakaretler kurtulmak istedim Avukat Ömer Durak’a dedim ki ben boşanmak istiyorum. Ben bu adamdan kurtulamıyorum. 

Herkes bana soruyor düğünden haberin yok muydu? Evet, yoktu Beyaz Show’da Erol Köse’nin korumaları neden kuliste bekliyor dedim .Ne işi var bu kadar korumanın diye sordum "Erol Köse’ye olsun havamız olur" dedi bana. Benim giydiğim gelinlik Fatih’ten alınmış daha sonra benden parası istendi. Ben evlenmek istemedim ama yayında RTÜK Başkanı var belediye başkanı var ben orada "hayır evlenmek istemiyorum "diyemedim. Ben o gece de dayak yedim neymiş, neden çığlık atmamışım evlendim diye. Ben hiç mutlu olmadım her dakika tehdit altındaydım. Kendi yapamadığını bana yaptırıyordu. Avukat Ömer Durak hepsini biliyor. Kazandığım iki üç kuruş parayla sabah programı yaptım. İki tane ev aldım, kendi üzerime hiçbir şey almamı istemiyordu adam. 

Onları da kendi üzerine aldı yedirmem dedi sana bu evleri. Bankaya para yatırılır "git şu kadar çek bana getir" derdi. Çocuğunun bindiği araba bile benim paramla alındı. Boşandık biz yine tehditler başladı barışacaksın diye. 

Bir gün çağırdı beni oturttu ofisinde bilgisayarını çevirdi bak dedi bir tane porno görüntüsü dedim bu ben değilim. Savcılığa gidelim inceleme yapılsın bana dedi ki " Benim lafıma herkes inanır senin değil". Boşandıktan sonra bu tehditlerle tekrar dönmek zorunda kaldım. 

Bu sefer kendi ayrılınca benden tamam kurtuldum dedim bayram ettim. İzmir’e gittim biraz kafamı dinliyeyim diye İzmir’e gittiğimde bana mesajlar atmaya başladı. "Seni anneni kimseyi sokağa çıkacak yüz bırakmam" dedi. Sana 10 dakika veriyorum 10 dakika sonra gör rezilliği o mu beni yarattı Allah yarattı. Sonra bir sürü şey çıktı sustum ağzımı açmadım. Anneme özel hayatıma her şeye müdahale etti. 

Avukat tuttum Serkan Toper’e gittim o da yoruldu o da artık pes etti onunla da adımı çıkartmaya çalıştı.Albüm çıkarttım albümü engellemek istedi hiçbir kanala çıkamadım. O konuştu ben sustum. Yanımda kimseyi bırakmadı ben çalışıyordum o yiyordu. 

Oya hanım senin yanında da dayak yedim ben perde arkasını bilmiyorsun tekmeyle tokat yemedim mi bunu sende gördün. Elimde hep para tutmak istedim ama elimden alan vardı tutamadım.

Can Tanrıyar'dan kurtulamıyorum bana yardım edin. Başbakanımıza sesleniyorum. Emine Hanım'a sesleniyorum. 

 

Petek Dinçöz, Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına konuk oldu. Canlı yayında ağlayarak Başbakan'dan yardım isteyen Dinçöz, Can Tanrıyar'ın kendisini dövdüğünü şöyle anlattı; "Zekeriyaköy'de dayak yedim ormanlık alanda karanlıkta saklandım sabaha kadar taksi bile bulamadım otostop çektim alsınlar diye beni"

Petek Dinçöz gözyaşları içinde Başbakana yalvardı İZLE

İşte Petek Dinçöz'ün eski eşi Can Tanrıyar ile ilgili yaptığı o açıklamalar:

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.