Sınırda 3 FETÖ’cü yakalandı

Sınırda 3 FETÖ’cü yakalandı
17.11.2017 - 14:09

Edirne’de, 54’üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığına bağlı sınır birlikleri, yasa dışı yollarla Yunanistan’a kaçmak isteyen 3 FETÖ şüphelisini yakaladı. Hudut kartallarının yakaladığı grup içerisinde ayrıca 1 kadın ve 3 çocuğun da yer aldığı bildirildi.

Edirne’de, 54’üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığına bağlı sınır birlikleri, merkeze bağlı Üyüklütatar köyü mevkiinde, bir grubun yasa dışı yollarla sınırı geçmeye çalıştığı bilgisi üzerine harekete geçti. Yapılan operasyonda, 7 kişilik grup yakalandı.

3 FETÖ ŞÜPHELİSİ KISKIVRAK YAKALANDI

Sınır birliklerinin grup içerisinde yaptığı arama ve kimlik sorgusu sonrası, grupta yer alan 3 erkek şüphelinin FETÖ’nün haberleşme programı Bylock kullanıcısı oldukları ve aranma kaydı bulundukları bildirildi. FETÖ şüphelilerinden A.V.’nin Dışişleri Bakanlığı çalışanı, S.Ö.’nün SGK çalışanı ve H.T.’nin de Maliye Müfettişi olduğu ancak mesleklerinden ihraç edildikleri ve yurt dışı çıkış yasaklarının bulunduğu belirtildi. Öte yandan söz konusu grup içerisinde yer alan 3 çocuk ve kadının yakınlarına teslim edildiği bildirildi. Soruşturma sürüyor.

GÜNDEM HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;