Türk düşmanı Roth Akşener'e özenip 'HAYIR'cı oldu

Türk düşmanı Roth Akşener'e özenip 'HAYIR'cı oldu
20.3.2017 - 01:21

Türkiye’nin yükselişini engellemek için var gücüyle çalışan üst aklın kuklaları yine suçüstü yakalandı. Hayır kampanyası tek merkezden yönetiliyor ve FETÖ, PKK, HDP, CHP ve sol örgütler de gelen talimatlar üzerine hareket ediyor.  Türkiye karşıtı söylemleriyle bilinen Claudia Roth da ‘hayır’ kampanyasında yerini alırken ‘bilindik’ yöntemlere başvurdu.

Türkiye karşıtı söylemleriyle ve terör destekçiliğiyle bilinen Alman Milletvekili Claudia Roth, sosyal medya hesabı Facebook’tan 16 Nisan’da Türkiye’de yapılacak halk oylaması için “Hayır” oyuna destek verdiğini açıkladı.

Eline Hayır yazan Claudia Roth’a, sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi.

roth2

Terör örgütü PKK’nın en büyük destekçilerinden biri olan Roth Gezi terörizmi zamanında polisle karşı karşıya gelmiş, öldürülen teröristlerin cenazesine katılmıştı. Kobani olayları öncesinde terörden tutuklu Selahattin Demirtaş’ı ziyaret etmiş ardından 50 vatandaşımız vahşice öldürülmüştü.

Aynı Roth vatan haini Can Dündar’a da Almanya’da maddi destek sağlayarak provokasyon sitesi kurdurmuştu.

Üst aklın bir projesi olan Roth ile Meral Akşener’in yaptıkları ‘Hayır’ propagandasında aynı tür eylemleri göstermesi de en dikkat çeken detay olarak görüldü.

roth3

 

 

GÜNDEM HABERLERİ
Yorumları Oku (1)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;