Yaşar Nuri Öztürk kanser tedavisi görüyor!..

31.3.2012 - 03:21

Canlı yayında kemoterapi gördüğünü söyleyen Öztürk, izleyenleri şaşırttı.

Kendisinin özel görevleri olduğunu bildiren Öztürk, "Kozmik planların bana yüklediği bir misyon var.Onu sonuna kadar yerine getireceğim" dedi.
Daha önce midesindeki kist nedeniyle ameliyat geçiren ilahiyatçı Prof. Yaşar Nuri Öztürk, Show Tv’deki “Saba Tümer’le Bugün”deki programında kemoterapi tedavisinde son döneme geldiğini söyledi.

Tedavisinin 9 Nisan’da biteceğini belirten Prof. Öztürk, “Doktorlarım yatmamı söylüyor. Tedavi nedeniyle ağır mide ilaçları alıyorum. İlaçlar yüzünden alt kattan üst kata çıkmakta zorlanıyorum ama yatmayacağım. Benim görevlerim var. Son ana kadar görevlerimi yapacağım” dedi.
Benim bir misyonum var
2 saat 45 dakika süren programda Yaşar Nuri Öztürk “Nietzsche’nin bir sözü var diyor ki ‘Ben eserim için yaşıyorum’. Bu söz benim için çok geçerlidir. Tarihin bana yüklediği bir misyon var. Kozmik planların bana yüklediği bir misyon var. O planların kontrolü altında bir misyondur. Ben bunu yerine getireceğim. Taa sahibi ‘Bana görevin bitti gel’ deyinceye kadar. Ben ameliyat masasında söyledim ‘geldim’ dedim. Herhalde bitti. ‘Hayır bitmedi’ dediler. Bu bir tecrübe. Bu senin için yaşanmış tecrübe, bir ‘experience vecu’ olacak ve işine devam edeceksin’ dediler ve ben devam ediyorum.”

Bazı sorular karşısında sinirlenmesi üzerine Saba Tümer, Prof. Öztürk’ün kemoterapi gördüğünü kusuruna bakılmamasını rica etti.

Yorumları Oku (8)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • Peeeeeeeh
  16.3.2010

  PKK'yı Amerika'nın güçlendirdiğini bilmeyen mi var? Aynı Amerika biz müttefikiz diye bizim lebelep'leri aldatmayı da biliyor yada bizimkiler gönüllü aldanıyor.

 • SABRİYE ÇEÇEN YILMAZ
  28.2.2008

  İTİRAF ETMENE GEREK YOKTU, PİŞMANLIK ALDIĞINIZ CANLARI GERİ GETİRMEYECEK ,İTİRAF ETMENE GEREK YOK, ABDE NİN YARDIMINI ZATEN BİLİYORUZ VE BUGÜNKÜ ASKER KAMERASINDAN PEŞMERGE VE PKK LIYI ABDE GİYDİRİYOR SİLAHLARIADA ABDEDEN .BUGÜNDE GELMİŞLER EMİR VERİYORLAR AKILLARI SIRA.ANIT PAŞA CEVABINI VERDİ.BURADA CEZALANIRSINIZ CEZANIZ BİTER AMA ALLAHIN CEZASINDAN NASIL KURTULACAKSINIZ .İTİRAF EDİYORMUŞ

 • wAK wAK
  28.2.2008

  Neden görüşmesin ki, bunu sağır sultan bile biliyor artık. ellerindeki m16 piyade tüfekleri nereden geliyor, mühimmatlar nereden geliyor. Abd izin vermesin bakalım orada kuş uçurturlar mı ? Bunlar yüz yıllık planlar yapıyorlar. bizim gibi kısa vadeli kar peşinde değiller. Saddam ve bin ladin de abd nin yetiştirdiği elemanlardı. bin ladin uyanık çıktı, baktı harcanacak kendisini harcatmadı. Yalnız şu da bir gerçek biz de abd ye ekonomik, askeri ve sosyalite açısından ihtiyaç duyuyoruz. işte üretmeyen sürekli tüketen bir toplumun sonu da boyun eğmeye varıyor....

 • 28.2.2008

  Haydi be.ABD nin işi yokta senin gibi ayak takımıylamı görüşecek?

 • murat koparan
  28.2.2008

  Bunlar bilinen şeyler fakat benim en cok merak ettigim bizi ne karşılıgında Iraka soktular yakında kokusu çıkarda gec kalınmasa bari

 • mehmet sert
  27.2.2008

  ya amerikanın pkk yı desteklediğini çocuğa sorsan bilir devlet hükümet bunu bilmiyormu kanıtlanmış belgeler bile var devletin elinde ama şu durumda o kadar gücümüz olmadığı için susmak zorunda her şeyin bir sırası vardır elbet gün gelir o kafirlerdende hesap sorulur ama ilk önce engelleri aşmaya küçükten başlamak gerekir yürümeden uçmaya kalkarsan kanadını kırarlar öyle kalırsın köprüyü geçene kadar ayı ya dayı diyeceksin ne yapalım

 • osman eren
  27.2.2008

  Abd herkesle oynuyor şehit dğşen gencecik askerlerimizin ahını Allah apoyla amerikadan alacak inşallah amerika apoyu kullanıyor ve bunda izin veriliyor apo özünde onların adamıdır apo denen cani gününden beridir amerikaya kadrolu ajan olarak hizmet ediyor kürtlerde böyle bir adamın peşinden gidiyorlar kürtlere bu apoyu iyi anlatmak gerekir aslında bununla ilgili çok belge vardır ama daha kullanılma zamanı gelmedi herhalde büyük gazeteler apo amerika ilişkisini açıklasınlar bu iş bitsin askerler artık şehit düşmesin

 • ziya
  27.2.2008

  alın size abd, daha ne kadar finoluk yapılacak bu kafirlere. ey Allah'ım sen şu hocanın canını alda sana inanlar rahat etsin.

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.