ÜNİVERSİTELİ KIZLAR GÜZELLEŞMEK İÇİN AZ DAHA ÖLÜYORLARDI

22.2.2008 - 14:52

NİĞDE Üniversitesi’nin çeşitli fakültelerinde eğitim gören 6 kız öğrenci güzelleşmek için bitki otlarını karıştırıp, yüzlerine sürünce hastanelik oldular.
      Dün akşam Niğde Bor karayolu üzerindeki TOKİ konutlarında kalan üniversite öğrencileri Nihal O. (21), Türkan K. (24) Öznur E. (22) Burcu K. (23) Sinem D. (23) ve Hilal Ç. (24) cilt bakımı yapmak için satın aldıkları bir çok bitkisel otu karıştırdı. Öğrenci kızlar, elde ettikleri karışımı yüzlerine sürüp beklemeye başladı. Bir süre sonra öğrenciler, baş ağrısı ve mide bulantısı şikayetiyle rahatsızlandı. Yüzlerini yıkayan kızlar, kusmaya başlayınca bir taksi ile Niğde Devlet Hastanesi’ne geldi.
      Acil Serviste müdahale edilen kızlara oksijen tedavisi uygulandı. Karıştırdıkları bitkisel otlardan zehirlenmiş olabileceği belirtilen kız öğrenciler, tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.