8 SAAT BOYUNCA BOŞ YERE TECAVÜZ ETTİLER!..

13.1.2011 - 01:06

Geçen hafta gazetelere haber olan Unutulmaz dizisindeki çekimi 8 saat süren tecavüz sahnesi çöpe gitti. Sahne atv tarafından etik anlayışa ters bulunarak yayınlanmadı. Yapımcı Ahmet Bayram, “Kanalın bir telkini oldu, ben de hak verdim” dedi.

TECAVÜZLE TANITIM YAPTILAR
Unutulmaz dizisinin oyuncuları oynadıkları tecavüz sahnesini hiç unutamayacaklar. atv’de çarşamba akşamları yayınlanan dizinin geçen haftaki bölümünde yer alması planlanan tecavüz sahnesinin görüntüleri yapım şirketi tarafından gazetelere gönderilmişti. Batu’yu oynayan Mert Yavuzcan'ın Melda rolündeki Sinem Öztufan’a tecavüz etttiği sahne, “Tecavüz sahnesi 8 saatte çekildi” diye tanıtılmıştı.

“SEYİRCİYE OLAN SAYGI ESASTIR”
Yapım şirketinin bu sahneyi ön plana çıkararak tanıtım yapması kanalın tepkisini çekti. atv diziyi bu sahneleri çıkararak yayınladı. Kanalın gerekçe olarak da tecavüz sahnesinin dizi hikâyesinin önüne geçtiğini ve etik anlayışa uygun olmadığını ileri sürdüğü öğrenildi. Dizinin yapımcısı Ahmet Bayram, “Kanalın bir telkini oldu, ben de hak verdim. Seyirciye saygı esastır” dedi. (HABERTÜRK)

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.