ABİSİ(!) TEOMAN'LA GURUP SEKSİ YAPAN KIZ ŞOKTA!..

ABİSİ(!) TEOMAN'LA GURUP SEKSİ YAPAN KIZ ŞOKTA!..
10.2.2008 - 09:22

Görüntülerin Takvim Gazetesi tarafından yayınlanmasından sonra ortadan kaybolan Merter, sadece kısa bir açıklama yapmıştı.

Ailemin yüzüne nasıl bakarım

Dün Takvim gazetesinde yayımlanan ve Selma Merter'le adı öğrenilemeyen bir kızla Teoman'ı aynı karede gösteren yatak fotoğrafları, Merter'i çok üzdü. Teoman'ın eski sevgilisi olarak bilenen Merter, gözyaşları içinde şunları söyledi: "Zor durumdayım. Çok üzüldüm. Ne yapacağım, ailemin yüzüne nasıl bakacağım. Bir insanın hayatıyla bu şekilde oynanmaz. Haber, şantajla ilgili ama benim resmim basılıyor. Teoman açıklamasını gerektiği zaman yapacaktır."

İŞTE SELMA MERTER'İN 2006 YILINDA AKŞAM GAZETESİ'NDE YAYINLANAN O RÖPORTAJI!..

Teoman'ın 'Balans ve Manevra' filmindeki üstsüz sahneleriyle gündeme gelen 19 yaşındaki Selma Merter'den ilginç açıklamalar:

Babam filmdeki bazı sahnelerden rahatsız olunca bunların çıkarılması için Teoman'a ricada bulundum.

Annem Hıristiyan, babam ise son derece muhafazakar bir Müslüman. Ama ben hoşgörü ortamında yetiştim. Benim için önemli olan Allah'a inanmak ya da dine bağlı olmak değil. İnsanların hayatlarında hep bir boşluk vardır, bir şeyle inanıp, bağlanmak isterler. İşte babam bunu bana kazandırdı.

İçimde bir boşluk yok. Tutanabileceğim bir şey var. Allah'a inanıyorum ve bu nedenle de çok mutluyum.

Soyunmam dinime engel değil

Annesi Hıristiyan babası İslam dinine bağlı bir psikiyatr olan Selma Merter, hayalindeki oyunculuğa ilk adımını 'abim' dediği Teoman'ın ilk filmi Balans ve Manevra ile gerçekleştirdi. Henüz 19 yaşında olan ve 12 yaşındayken Marcel Proust okuyacak kadar entelektüel bir ortamda büyüyen Merter, babası aracılığıyla yoğun bir şekilde yaşadığı dini duygular ve ölümsüz aşkı Teoman'a dair çarpıcı açıklamalar yaptı

Balans ve Manevra'da nasıl rol aldınız?

Teoman benim çok yakın arkadaşım ve senaryo yazılma aşamasında her daim ben de vardım. Benim de oyuncu olmak istediğimi biliyordu ve bana da bir rol verdi yani teklif gibi bir durum olmadı. Zaten filmdeki çok profesyonel oyuncular dışında herkes Teoman'ın arkadaşı.

Teoman, Berna Öztürk'ün içki içerek rolünü oynadığını söylemişti. Siz de rolünüz için içkiden yardım aldınız mı?

Ben heyecanlanırsam diye bir iki kadeh bir şey içtim, rolüm sarhoş rolü değildi. Ama olsaydı da sarhoş olup öyle oynardım çünkü film genelde öyle oynandı. İnsanlar sarhoş rolü yapmak için çok fazla uğraşmadı çünkü sarhoşlardı. Teoman'ın oyunculuğunu çok eleştirdiler ama Teoman kendini oynadı.

Teoman'ın yaptıklarını abartıyorlar

Yani film sırasında bol içki tüketimi oldu...

Siz eğlendiğiniz zaman mola verdiğiniz zaman bir viski içmez misiniz? Gece çıkıyorduk ve bu bağlamda çok tüketildi ama sette içkiler falan gezmiyordu. Zaten bence bu konuda Teoman çok yanlış yansıtılıyor. Sürekli içki ve sigara içen biri gibi gösteriliyor. Ama böyle değil o. Bir insan bara gittiği zaman içki içmez mi? Onun yaptıkları da çok abartılıyor.

Kaç yaşındasınız?

19 yaşındayım yani 20 oluyorum.

Bu işin eğitimini almayı düşünüyor musunuz?

New York'a gidip yönetmenlik, senaryo yazımı ve oyunculuk üzerine eğitim almak istiyorum ama karar veremedim. Türkiye'yi bırakmak zor.

Teoman hayatımdaki erkek sembolü

Teoman'la aranızda nasıl bir ilişki var?

Teoman benim hayatımda çok önemli bir insan ama sevgilim değil. O benim abim, babam, hayatımdaki erkek sembolü. Her daim hayatımda olacak bir insan, kesinlikle çıkaramam. Seçtiğim, beğendiğim erkek tipleri babama ve Teoman'a benzer. Teoman iki sene öncesine kadar ciddi bir ilişkisi olan bir insandı ve ben rahatsız oluyorum.

Teoman gibi bir erkek istiyorsunuz ama Teoman hayatına giren tüm kadınları aldattığını söyleyen bağlanmaktan korkan bir erkek. Böyle biriyle birlikte olmak ister misiniz?

O Teoman'ın gözüken yanı. Artıları onun eksikliklerini kapatıyor. Bir kere inanılmaz başarılı. Çok titiz ama inanılmaz da eğlenceli. Belki duygusal açıdan benim idolüm değil. Duygusal açıdan üzülüyorum hatta, keşke duygusal açıdan da biraz değişebilse diyorum.

Seni Teoman'dan kıskanan bir erkek oldu mu?

Teoman benim arkadaşım diye benimle konuşmayan erkekler oldu. Birbirimizden hoşlanıyoruz fakat Teoman benim hayatımda çok önemli diye benimle arkadaşlığını bitiriyor. Ama öyle bir erkek zaten benim umurumda olmaz.

Sağa sola savrulacak değilim

Babanız Mustafa Merter, tasavvuf alanına ilgi gösteren bir psikiyatr. Onun sizin üzerindeki etkileri neler?

Babam sayesinde çok inançlı biriyim. İnsanların hayatlarında hep bir boşluk vardır benim içimde bir boşluk yok. Allah'a inanıyorum. Boşluğa düşmüyorum. Hayatımı çok sağlam temeller üzerine kurdum. Sağa sola savrulabilecek, ufak darbelerden yıkılabilecek biri değilim. Bunun en büyük sebebi inancım.

Soyunan ve gece hayatı olan bir kızın inanmasını insanlar yadırgıyor mu?

Babam bana dış görünüşünle, yaptıklarınla dinin alakalı olmadığını öğretti. Tabii ki bazı kurallar var onlara uymak zorundasın ama önemli olan niyet. Niyetin kötü değilse günah değil. Ben soyunuyorum evet ama bu yaşadığımız dönemde normal bir şey. Bir filmdeki açık sahne anormal bir şey değil. Hem gece hayatım var hem de Allah'a inanıyorum. Bu engel olmuyor. İlla eve kapanıp durmadan dua okumam gerekmiyor. Türkiye'de yaşanan dini yanlış buluyorum. Bir kesim var Müslümanları düşman gibi görüyor diğer bir kesim ise bunu yobaz bir şekilde yaşıyor. Ben yurtdışındaki Müslümanlar'ı çok daha fazla beğeniyorum. 'Sıratel müstakiym' diye bir şey vardır; orta yol demektir. Ben bunu yaşıyorum.

Babanız sizin yaşam tarzınıza nasıl bakıyor?

Hangi baba kızının medyada çıplak gözükmesini ister ki. Biraz üzülüyor ama yine de bu benim seçimim ve bana saygı duyuyor.

Anneniz de Hıristiyan. Sizi büyütürken anne ve baba arasında sorun oldu mu?

Çok rahat büyütüldük. Seçim hep bizim elimizdeydi. Nüfus cüzdanımda İslam yazıyordu ve ben onunla büyüdüm. Hıristiyanlığı düşünmedim. Müslümanlığı tercih ediyorum çünkü en son ve en mantıklı din.

Hayatınızda aşkın yeri nedir?

Günümüzde aşka inanmıyorum. Benim için aşk Romeo-Jüliet'in aşkı. İnsan bir kere aşık olabilir. Aşkı çok küsümsüyor, basite indirgiyorlar. Ben bu adama aşık oluyorum diyemezsin aşık olursun. Duygularımı çok yoğun yaşarım. Hala da sırılsıklam aşığım.

Kime?

Tanıdık birisi değil. Amcamın bir arkadaşıydı. Hayatım boyunca da ona aşık olurum. Bir ilişkimiz olmuştu. Bir şeyler paylaşır gibi olmuştuk. Hala benim arkadaşımdır, görüşürüz. O da biliyor kendisine aşık olduğumu.

Amcama da aşığım demiştiniz?

O çocukluk aşkıydı. Bakarsın hayran olursun öyle bir şeydi. Teoman'ınki de öyle bir şeydi.

ŞARKI SÖYLEMEK ORGAZM OLMAK GİBİ

Şarkı söylemeyi çok seviyorum, sesim olsa kesinlikle şarkı söylerdim. Sahnede olmak farklı bir duydu, resmen sevişmek, orgazm olmak hatta daha ötesinde bir duygu. Bunu yaşadım. Okulda şarkı söylerken yaşadım. O kadar çok insanın seni alkışlaması bambaşka bir şey.

ÜSTSÜZ SAHNE NEDEN ÇIKARTILDI?

Balans ve Manevra'daki erotik sahneler çok abartıldı. 'Teoman bütün kızları soydu' dendi ama öyle değil. Duşa giyinik mi girersiniz? İnsanlar sevişirken giyinik mi olur? Ayrıca mahrem yerleri gösterilmedi. Benim üstsüz güneşlendiğim sahnede çok olay oldu ve filmden çıkardık. Ailem rahatsız oldu bundan. Çok üstüme gelindi. Ben de rahatsız oldum. Ailem çok sert değil ama belli değerler içinde yaşıyorlar. Bu kadar saçma bir haberle gazetelerin ikinci sayfasına düşmemden rahatsız oldular ve çıkardık. Basit bir hale indirdiler olayı. Bunlarla gündeme gelmek istemiyorum.Nasıl tanınıyorsanız öyle devam ediyor. Ben göğüslerini açarak ya da 'filancanın sevgilisi' diye meşhur olmuş biri olmak istemiyorum. Oyunculuğa değer veriyorum ve okumadan da bu işi yapmak istemiyorum.

MAGAZİN HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;