NADİDE SULTAN: "MURAT, SERT GÖRÜNÜŞLÜ FAKAT ÇOK İYİ BİRİ"

7.4.2005 - 00:08

REFİK FİDAN
BURSA (İHA) - Ortopedik yatak satan bir firmanın açılışı için Bursa'ya gelen ünlü sanatçı Nadide Sultan, evliliğinin çok iyi gittiğini, ayrıca yeni çekilecek bir dizide hakim rolünü oynayacağını açıkladı.


Bursa'da, Çekirge Caddesi üzerinde bulunan "Ortosella" mağazasının açılışında konuşan Nadide Sultan, evliliğinin çok iyi gittiğini, müzisyen kocası Murat Sakaryalı'nın çok iyi bir insan olduğunu belirtti. Nadide Sultan, "Murat sert görünüştü. Ancak gerçek hayatta çok iyi biri. Çok iyi keman çalıyor. Bazen çalması için ona yalvarıyorum" dedi.


Nadide Sultan, bir gazetecinin sorusu üzerine, şimdilik çocuk istemediğini, ancak ileride düşünebileceğini söyledi. Nadide Sultan, "TGRT için film çekeceğiz. Genç, güzel, olayların arkasına düşen bir hakimi oynayacağım. Bodrum Hakimi adlı filmde zorba bir ağanın halka çektirdiği zorluklar var. Ben de filmde cesur ve korkusuz bir hakim olacağım. Olayların üstüne, korkmadan gideceğim. Öğrenciyken çok zekiydim ve haksızlığa hiç tahammülüm yoktu" diye konuştu.


Bursa'yı çok sevdiğini ifade eden Nadide Sultan, "Sık sık geliyorum ama hiç görünmüyorum. Evlendikten sonra içime kapanmayı tercih ediyorum. Çalışmalarım çok yoğun. TGRT'de bir program sunuyorum ve yeni albüm için repertuar topluyoruz" dedi.


Açılışa Osmangazi Belediye Başkanı Recep Altepe ve çok sayıda davetli katıldı.

  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Hasan Birp�nar
  • Melek Baritoğlu
  ihlas haber ajansı
  2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
  Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.