ADNAN ŞENSES MHP'Yİ FENA EKTİ...

13.7.2007 - 09:05
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) seçim sürecinde sanat ve spor camiası ile diğer partilerden kendi saflarına katılanları düzenlediği bir törenle tanıttı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yakınlığı ile bilinen ünlü sanatçı Adnan Şenses'in törene katılmaması dikkat çekti. Yapılan konuşmalarda katılanların arasında Adnan Şenses'in de bulunduğu vurgulanarak, ismi anons edildi.

İstanbul Maslak Daruşşafaka Tesisleri'nde Genç Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ederek MHP'ye geçen Halit Topyay tarafından organize edilen katılım yemeğinde sanat ve spor camiası biraraya geldi. Yemeğe, MHP Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya, MHP İstanbul İl Başkanı İhsan Barutçu, Türk Kalp Vakfı Başkanı Çetin Yıldırım, sinema sanatçısı Serdar Gökhan, eski futbolcu Saffet Sancaklı, partilerinden istifa ederek MHP'ye geçenler ve çok sayıda parti üyesi katıldı.

Partiye geçen üyeler tek tek tanıtılırken, çalışmalarından dolayı Türk Kalp Vakfı Başkanı Çetin Yıldırım'a hizmetlerinden dolayı plaket verildi.
Milletvekilliği adaylığı gündemde olan ancak son anda aday olmayan futbolcu Saffet Sancaklı, aday olmama gerekçesinin özel işlerine bağlı olduğunu söyledi.
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.