Afrika yerlilerinin dehşet av görüntüleri!..

14.3.2012 - 02:11

Afrika yerlilerin yabani av görüntülerinde kanlı sahneler var.

Aç Afrikalılar karınlarını doyurabilmek için sürekli ava çıkıyor.Ortaklaşa olarak ava çıkan yerliler, pusuya düşürdükleri hayvanları ok ve mızrakla avlıyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Yorumları Oku (6)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • autumn
  19.3.2008

  emege saygi gosteren,onurlu,turkiye sevdalisi herkes ,sadece sendikalar degil bu zorba laikci yobazlarin yasakci zihniyetine karsi durmalidir.insanlik onuru bir avuc statikocu,menfaatci,tek-tipci dinazorlarin baskisina karsi mucadele etmeyi gerektirir.ab ve abd destekli bu laikci sahtekarlar uluslararasi ekonomik kuruluslarin bile takdir ettigi buyume istikrari engelleme yolunda akilsizca alcakca yasaklama yoluna,kapatma yoluna yoneldiler.cagdisi kalmis 80 senelik dinazor ideoliji(denmez bile)sapkinlarinin yapabilecegi baskada sey yoktur zaten.cetecilerin,menfaatcilerin korkulu ruyasi olan bu 80 yilin en basarili dinamik hukumetini ve partisini guya yok edecekler. be hey zalim parti kapatabilirsin amma gonuldeki sevgiyi nasil kapatacaksin?ona gucun yeter mi?deli nemrut bile basaramamisken,sen minicik curumunle ne yapabileceksin bre gafil.senin zihniyetine sadece aciyorum,iki arada bir derede durmak -laikcilikle muslumanlikta secim yapmak,iste turk gencligi sen canakkalede vatani milleti serefi icin savasmis ak sakalli dedelerin,al yazmali ninelerin torunusun.fransiz gavurunun icimize soktugu ve yerli gavurlarin destekledigi laiklige prim verme.insan laik olmaz,inanci vardir.kurumlar olursa olur.zaten islamiyette laiklige gerek bile yoktur dinimiz o derece bariscil ve hosgoruludur tum dinlere.laikligin onursuzluguna islamiyetin yuceligini sec.

 • serdar
  19.3.2008

  Soner kardeşim eline kalemine sağlık.Yazdığının altına aynen imza atıyorum.Böyle sendikacı olduğunu iddia eden sarı sendikecılar varken daha çok ezilir sömürülür çalışanlar.Adamlar sanki sendikacı değil iktidarın yandaşı.%2 yi çalışanlarareva gören bunlar değilmi.

 • SONER
  19.3.2008

  Anlayamıyorum...İşçi-memur-emekli perişan deniliyor,yeni sosyal güvenlik yasa tasarısı meclisten geçti ve bazı SATILMIŞ-KUKLA sendikalar AKP nin kapatılmasına üzülüp karşı çıkıyorlarmış..Pes doğrusu.Siz kendi sonunuzu düşüneceğinize,hakkınızı arayacağınıza AKP nin sözcülüğünü ve avukatlığını yapıyorsunuz.Bu nasıl sendikacılık...Kul hakkı yiyenlerle aynı masaya oturan ve onların yalakalığını yapan kişiler işçinin-memurun-emeklinin hakkını savunamazlar,böyle bir sendikacılık olmaz...Mağdur ve mazlum rolü oynayan AKP Türkiyeyi yönetememiştir,eline yüzüne bulaştırmıştır ve şimdi bu bahanenin arkasına sığınıp acitasyon yapmaya başlamıştır...Demek ki benim işçim-memurum-emeklim rezillği ve açlığı hakediyor...

 • 19.3.2008

  sizler işcinin memurun hakkı için ordasınız halil beye katılıyorum sessiz sessiz herşeyi sineye çekiyorsunuz sendikaların başındakiler geçensiz degilmiydiniz memuru işçiyi sokaga döken tv.seyrettikce üzülüyorum o insanlara önde yürüyenler sizi sattılar diyorum şunlara bak beyanat vermek sizemi düştü çogunluğun sesi olabilirsin ama nerde haklarımızı kazanmanız

 • Gerçek
  19.3.2008

  Siyasi partileri yargı baskısından kurtarmak gerek ne demek?her ne ve her kim olursa olsun,yasalara-kanunlara uymak zorundadır.İsterse %70 oy alsın fark etmez. Bunu savunmak KURALSIZLIĞI KURAL HALİNE GETİRMEYİ savunmaktır.

 • halil
  19.3.2008

  SATILMIŞ SENDİKALAR SİZ İŞİNİZİ YAPSANIZA.KAMU REFORMU ÇIKIYO SES YOK YALAKASINIZ .MAAŞ ARTIŞI HAK ARAMA YOK YALAKASINIZ.AMA İŞ SİYASETÇİYE YALAKALIK OLUNCA ÖNDESİNİZ.SİZİN İŞİNİZ SİYASET Mİ HAK ARAMAMI.HEM ADAM SUÇ İŞLEDİYSE KAPATILIR ÇOĞUNLUK OLMAK HAKLI OLMAK ANLAMINA GELMEZ.BU ADAMLARIN HER YAPTIĞI DOĞRUMU.

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.