ALİ TARAN KANSER OLAN EŞİNE BOŞANMA DAVASI AÇTI

13.6.2011 - 15:43

Ünlü reklamcı Ali Taran, 21 yıllık eşi Selma’ya boşanma davası açıyor. Taran, kanser tedavisi gören eşine bu konuda konuşma yasağı getirdi.

KONUŞURSA, SAĞLIK SiGORTASI KESiLECEK

‘Yetenek Sizsiniz’le ününe ün katan reklamcı Ali Taran, 21 yıllık eşi Selma’ya bugün boşanma davası açıyor. Ayrılığın nedeni olarak Taran ve Hülya Avşar’ın yakınlaşması gösteriliyor. Kanser tedavisi gören eşi bu konuda konuşursa Ali Taran’ın ona tek kuruş vermeyeceği öne sürülüyor

* Aşk haberlerine inat, Hülya Avşar’ın oynadığı ‘72. Koğuş’ filminin galasına kanser tedavisi gören eşi Selma Taran’la el ele giden Taran’ın, eşine konuşmama yasağı koyduğu ve protokol imzaladığı söyleniyor.
* İddiaya göre ‘Yetenek Sizsiniz’ programının çekimleri için şehir dışına çıkan ve orada Avşar’la yakınlaştıkları söylenen Taran’la eşi arasında ilk kriz o zaman yaşandı. Büyük bir tartışmanın ardından Taran evi terk edip Levent’teki ofisine yerleşti. Araya dostlar girdi ve çifti barıştırdı.
* Geçen günlerde ikinci kriz yaşandı ve Taran’ın ilgisizliği bardağı taşıran son damla oldu. Söylenenlere göre bu kez Avşar’la gizli gizli buluştuklarını öğrenen Selma Taran evi terk edip Çeşme’ye yönetmen Mine Vargı’nın yanına yerleşti.
* Kemoterapi için İstanbul’a gelip giden ve perişan durumda olduğu belirtilen Selma Taran’ın yakın dostlarına, “Ali bana konuşma yasağı koydu. Eğer konuşursam tek kuruş para vermeyecek. Daha önceki kavgamızda sağlık sigortamı ödememişti. Çok güçlü ilaçlar alıyorum. O ilaçları kullanmazsam durumum ağırlaşır. Onu kızdırmak istemiyorum. Bundan sonra istediği hayatı yaşamakta özgür” dediği konuşuluyor.
* İddiaları sormak için aradığımız Selma Taran, eşi Ali Taran’la boşanacaklarını doğrularken aralarında protokol imzaladıkları için konuşamayacağını söyledi. MİLLİYET

Yorumları Oku (4)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • MUSA
  20.8.2010

  Azrailin gelir kendi Ne ağa der ne efendi Sayılı günler tükendi Yolun sonu görünüyor demiş şair;Doğuda güneydoğuda neden CHP; MHP ve diğerleri yok , neden aKP muhalefete sivasın ötesine gidemezsiniz diye tehtidin şifresi çözüldü; adamlar PKK ile ittifak yapmışlar AKP nin içindeki kürtçü vekilleride PKKlılar aday göstermiş.AKP PKK elele demokratik referanduma.

 • TERS
  20.8.2010

  Başbakanı anlamak için tersten okuyun; o saygın imam hatip okulundan mezun olmuş ama, yaşam biçimi okuduğu okulla bağdaşmıyor.Buradan mezun olan vatan evlatlarını rencide ediyor. Elhamdüllah müslümanım veya la ilahe illallah demekle müslüman olunmuyor,müslüman Allahın emirlerine harfiyen uyarak, peygamberimiz gibi yaşamayı hedef almakla oluyor.Yalan iftira fitne fesatı dinimiz yasaklamıştır.Bu muhterem çıkıyor kılıçdaroğlu bana kalpazan diyor, bahçeli bizi pkk ile işbirliği yapmakla suçluyor diye iftira ediyor. Sn muhterem kılıçdaroğlunun günahı yok sende bal gibi biliyorsun üsküdar mahkemesinden kalpazanlık,evrakta sahtecilik gibi 7 suçtan yargılanacaksın; Sn muhterem sana kalpazan diyen bu ülkenin cumhuriyet savcıları, Sn muhterem AKP bizimle protokol yapmıştır diyen bahçeli değil hain karayılan. Nedense Karayılana alçakça iftira atıyor diyemiyorsun, Allahın başka kulunun günahını alıyorsun. El edep yahu!

 • aydın avni
  20.8.2010

  Ben gözümle görsem bile... Gördüğüme değil..... Başbakanım ne diyorsa ona inanırım....

 • YAVUZ
  20.8.2010

  ALÇAKÇA BİR İFTİRAYMIŞ.BEYZADEMİZİN YÜCE DİVANDAN KURTULMA FERMANINI 12 EYLÜL CUNTACILARINI YARGI ÖNÜNE ÇIKARACAĞIZ UYDURMASI İLE HALKA ONAYLATMASINI ENGELLEMEK İÇİ UYDURULMUŞ BİR YALANMIŞ.EĞER KİMSE SORAMAZ,SORMAZSA BU MİLLETİ İÇİNE EKTİĞİN FİTNE FESAT TOHUMLARININ HESABINI,HEEDEFİN UĞRUNA BÖLÜCÜLERLE KİMİN İŞBİRLİĞİ YAPTIĞINI YUKARDAKİŞ YÜCE YARATAN ÇOK MİYİ BİLİYOR VE GEREKEN HESABI O KEESECEK.REFERANDUMDAN EVETDE ÇIKSA HİÇ BİR ŞEY DEĞİŞMEYECEK BEYZADEM 2 GÖZLÜ GECEKONDUDAN HAVUZXLU VİLLALARA UZANAN YOLU BİR GÜN ELBET HESABI SORULACAK...

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.