Kudret narı mide kanserine birebir

29.12.2012 - 10:46

EREN BOZKURT
ADANA - Kanserin tüm dünyada önemli bir rahatsızlık olduğunun altını çizen Dr. Ömer Coşkun, kanserin ilk belirtilerinden itibaren tedbirlerin alınması gerektiğini söyledi. Coşkun, mide kanserinin en önemli belirtisinin aşırı kilo kaybı olduğuna dikkat çekerek, “Çok kısa zamanda aşırı kilo kaybediyorsanız. Özellikle ayda 10 kilo 15 kilo kaybettiyseniz hemen doktora gidin. Kanserde en önemli şey erken teşhistir. Erken teşhis hayat kurtarır” dedi.
Dr. Coşkun, kanser hastalarına erken müdahalenin tedavi başarısını daha da yükselteceğine belirterek, şunları kaydetti:
“Doktora gittiğinizde kanser şüphesi bile olsa hemen ek gıdalara başlayın. Mesela çörek otu, kudret narı, kurt pençesi, deve dikeni tohumu gibi. ‘Ya doktor bey kanserle gıdanın arasında nasıl bir ilişki var?’ Demeyin. Bakın 2008 dünya kanser kongresi Antalya’da yapıldı. Kongrenin birinci gündemi; kanser hastalarına besin olarak buğday özü verilmesiydi. Ben bugüne kadar yüzlerce bilimsel kongreye katıldım burada konuşulanlar halka aksetmiyor, reçetelere yazılmıyor, gazetelerde çizilmiyor, televizyonlarda anlatılmıyor. Yani Pazar yerindeki bir kudret narına zeytinyağı koyun 10 gün kadar bekledin dünyanın en güzel şifalı yağlarından biri olur. Ya da küçük küçük kesin, pekmezle karıştırın dünyanın en güzel macunlarından biri olur. Kudret narı mide kanserinin bir numaralı bitkisidir. “
 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.