Fernandes imzalıyor

16.7.2013 - 11:38

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre, Almanya kampının son gününde kafileyi ziyaret eden ve St.Pauli karşılaşmasını izleyen Fikret Orman, Manuel Fernandes'le bir araya geldi.

Yapılan görüşmede Fernandes’in performansından çok memnun olduklarını belirten Orman, “Sen bu takımın en önemli oyuncususun. Senin Beşiktaş’ta uzun yıllar forma giymeni istiyoruz. Önümüzdeki sezon sonunda sözleşmen sona erecek. 3 yıllık daha kontrat yapmak istiyoruz” ifadelerini kullandı. Fernandes de Orman’ın bu teklifi karşısında ‘neden olmasın’ diyerek sözleşmeye sıcak baktığını gösterdi.

Yıllık aldığı ücrete zam yapılmasını talep eden Portekizli yıldız, “Beşiktaş’ta mutlu olduğumu her fırsatta söylüyorum. Burada hiçbir problem yaşamıyorum. Şartlar oluşursa, seve seve yeni sözleşmeye imza atarım” diye konuştu.

Menajeriyle görüşüyor
Gerçekleşen görüşmenin ardından üç günlük iznini İstanbul’da kullanmayan Fernandes, Portekiz’e giderek konuyu menajerine iletti. Fernandes’i elinde tutmak isteyen ve bu futbolcuya gelen teklifleri de kesin bir dille kabul etmeyen yönetim, oyuncunun istediği şartları oluşturarak, yıldız futbolcuya haber gönderdi. Fernandes’in menajeri önümüzdeki günlerde İstanbul’a gelerek yönetimle sözleşme şartlarını görüşecek. İmza atmaya sıcak bakan Manuel, üç yıl daha Beşiktaş forması giyecek.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.