MUĞLA'DA KAYIP GENCİN CESEDİ ÇAYDA BULUNDU

5.6.2011 - 17:12

ALİ OSMAN KILIÇ
MUĞLA
Bilindiği gibi, Dalaman’da yaşayan Mücahit Kozluk (23) 1 ay önce ortadan kaybolmuş ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı. Ailesi tarafından yaklaşık 1 ay önce Dalaman Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurması üzerine çalışma başlatan polis ekipleri, uzun takip sonunda öldürüldüğü tespit edilen Kozluk’un cinayet zanlısı Hasan Yılmaz’ı yakalamıştı. Mahkemeye sevk edilen Yılmaz tutuklanarak Fethiye Ceza evi’ne gönderilmişti.
Kayıp Mücahit’in cesedini arama çalışmalarını devam eden Dalaman Emniyet Müdürü Mehmetlüğü ekipleri, cesedin bulunması için Dalaman Çayı’nın suyunun kesilip, casedin çayda aranmasına karar verdi.
Dalaman Emniyet Müdürlüğü; Akut, Muğla Valiliği Acil Afet İşleri ekibi, Köyceğiz Beyobası Raftingi Ekibi, Muğla Emniyet Müdürlüğü Marmariz Dalgıç Polisleri ve Tigem’den yardım alarak Dalaman Çayı’nda aramalara başladı.
Beyobası Raftikçilerin botlarla dalaman çayına ve Dalgıç Polislerin çaya dalmaları sonunda Kayıp olan Mücahit Kozluk’un cesedi öldürülmüş olarak çalılara takılı olarak bulundu.
Ortaca C. Savcılığın ve olay yerin irncelemesi sonunda Kozluk’un cesidi Dalaman Çayı’ndan çıkarılarak incelenmek üzere İzmir Adli Tıp Merkezi’ne gönderildi.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.