BBG EVİNİN ÜNLÜLERİ ŞİMDİ NE YAPIYOR?

BBG EVİNİN ÜNLÜLERİ ŞİMDİ NE YAPIYOR?
29.10.2004 - 00:15
İlk olarak ''Biri Bizi Gözetliyor'' isimli yarışma programı hiç tanınmayan yüzleri milyonlarla tanıştırdı. Bir evin her köşesine yerleştirilen kameralar sayesinde 24 saat kavgalarından mutluluklarına, sevinçlerinden üzüntülerine kadar yakından takip edildiler. Hepsinin hedefi, yarışmanın ikramiyesinden çok şöhret olup tanınmaktı.

Kısa sürede milyonlarca insan tarafından tanınıp hayran kitlesi oluşturan bu isimler, neredeyse popstarlar kadar ilgi gördü. Hayranları, içlerinden bazısına fan kulüp bile kurdu. Bu isimler arasında ilk akla gelenler ise BBG''nin bebek suratlı yarışmacısı Melih, seksi sarışın Hülya, asabi Edi ve romantik Tarık...

Onların şöhretleri, katıldıkları yarışmalar sona erdikten sonra da sürdü. Hepsi, hayallerini kısa bir süre içinde olsa gerçekleştirdi. Kimi albüm çıkardı, kimi oyuncu oldu, kimi ise mankenlik yaptı. Benzer yarışmaların artmasıyla birlikte hiç tanınmayan yüzler milyonlar tarafından tanınıp ünlü olmaya devam etti. Tıpkı ''Biz Evleniyoruz''dan Tülin ve Caner, Şebnem ile Atilla gibi... Bütün bu isimlerin şöhretleri, saman alevi gibi bir anda yanıp, bir anda söndü. Bir dönem ayakları yerden kesilen ve şöhretin bütün nimetlerinden faydalanan bu isimler, artık sıradan hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyor.

Popstar adayı Barış
Şarkılarını İzmir''de söylüyor
İnce sesi, kibar tavırlarıyla Popstar''ın dikkat çeken ismi Barış Kömürcüoğlu, genç kızların hayran olduğu bir isimdi. Bir dergi çekimi için çıplak olarak objektif karşısına geçen Barış''ın medyatikliği kısa sürdü. Şimdi İzmir''e barlarda şarkı söylüyor.

Atilla ve Şebnem
Bebek bekliyorlar
''Biz Evleniyoruz'' yarışmasının sonunda soluğu nikah masasında aldılar. Evlendikten sonra program program gezen çift, şöhretin kaymağını yeterince yiyemedi. Şimdi karnı burnunda olan Şebnem, evinden dışarıya çıkmıyor. Atilla ise kazandığı parayı nasıl değerlendireceğinin planlarını yapıyor.

BBG Melih
İzmir''e döndü
BBG''nin en medyatik ismiydi. Öyle ki, Melih''in Popstar Tarkan kadar fanatikleri vardı. Yarışmayı birinci olarak bitiren Melih, evden çıktıktan sonra Banu Alkan ile birlikte bir ''sitcom''da oynadı. Şöhretli günlerine bir de albüm sığdırdı ama albümü tutmayınca İzmir''e geri dönmek zorunda kaldı. Melih artık bir restoranda çalışıyor.

Bay Asabi Edi
Faizleri harcıyor
FB fanatikliğiyle dikkat çeken Edi, bir ara radyolarda spor yorumculuğu yaptı. Fakat yorumculuk yapan eski futbolcular ve hakemler yeni isimlere açık olmadı. Edi, yarışmadan kazandığı paranın faiziyle yaşamını sürdürüyor.

"Of Deli Gönül" Tarık
Evine kapandı
"Of Deli Gönül" adlı şarkısı ile ünlü olan Tarık, Yeşim Salkım ile albüm anlaşması yaptı. İlk albümü 800 bin satan Tarık''ın kazandıkları, sadece Salkım''ın cebine girdi. İkinci albüm de istediği gibi tutmayınca, Tarık evine kapandı.

Tülin ve Caner
Aydın''a yaradı
Tülin ve Caner''in "Biz Evleniyoruz" da yakaladıkları popülarite, Özlem Yıldız ve kuşum Aydın''ın programına yaradı. Birkaç tanıtım ve fuar mankenliğinin dışında iş yapamayacaklarını anlayınca, çift yollarını ayırma kararı aldı. Almanya''ya dönen Caner ''evlenilecek kız'' arayışlarına devam ediyor.

Akmerkez Hülya
Zengin sevgilisiyle yaşıyor
BBG evinde seksapalitesi ile dikkatleri üzerine çeken Hülya, yarışmadan önce genel müdür sekreterliği yapıyordu. Yarışma bittikten sonra dizilerde rol alsa da, şöhret hayalleri çok uzun sürmedi. Uzun zamandır işsiz olan Hülya, zengin tekstilci sevgilisiyle birlikte yaşıyor. medyafaresi


Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
; ;