CİNSEL ORGANINDA UYUŞTURUCU HAP ÇIKTI

30.6.2007 - 11:04

Beykoz ve Üsküdar’da 2 ayrı kuyumcudan hırsızlık yapılmasına ilişkin biri kadın 2 kişi gözaltına alındı.


      Beykoz’daki bir kuyumcudan hırsızlık yapıldığı ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri, müşteri gibi davranarak kuyumcuya giren bir kadını takibe aldı.
      Kadının olay yerinden uzaklaşırken bindiği taksiyi izleyen polis, bir süre sonra Ümraniye’de aracı durdurarak C.Y adlı kadın ile otomobili kullanan H.K’yı gözaltına aldı.
      Şüphelilerin yakalanması sonrası yapılan incelemede, C.Y’nin iç çamaşırına gizlenmiş halde olan 12 adet bilezik ele geçirildi. Ayrıca jinekolojik inceleme ve ultrasonografi çekilmesinin ardından da kadının cinsel organında, uyuşturucu nitelikli olduğu ifade edilen 21 adet hap bulundu.


      Beykoz’daki kuyumcudan 8, Üsküdar’daki bir başka kuyumcudan da 4 adet bilezik çaldığı ileri sürülen C.Y hakkında 4 ayrı arama ile benzer suçlamalara ilişkin önceden de emniyette çok sayıda kaydı bulunduğu bildirildi.
      Şüpheli C.Y’nin, Beykoz’da hırsızlık yaptığı belirtilen bir kuyumcuya girişi ve içerde kaldıktan sonra dışarı çıktığı süre içerisinde güvenlik kamerasınca çekilen görüntüleri de polislerce incelendi.


      C.Y. ile hırsızlık olayına karıştığı iddia edilen H.K, İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.