"Ver Milan Baros'u al dostluğumuzu"

18.8.2012 - 12:54

Trabzonspor'dan tekrar dost olmak için ilginç bir tekilf geldi.
Milan baros'u isteyen Karadeniz ekibi, "Baros'u bize para almadan verirseniz dostluğumuzu tekrar kazanırsınız" tekilfi getirdi.


Karadeniz ekibinin yöneticileri, Cim-Bom'a 'Milan Baros'u bize verin, geçmişin üzerinebir sünger çekelim. Ancak Baros'un bonservis ücretini kesinlikle ödeyemeyiz' teklifini getirdi.
Geçen sezonun gol kralı Burak'ı G.Saray'a, borsaya bile bildirdiği el sıkıştığı N'Doye'yi Rus Lokomotiv Moskova'ya kaptıran Bordo-Mavililer, bu sorunu Çek santrforla çözecek

Tarihsel bağları olan G.Saray ile Trabzonspor'un arası geçen yıl Sarı-Kırmızılıların, Bordo-Mavili takımın yıldızı Selçuk İnan'ı transfer etmesiyle bozuldu. Milli futbolcunun bedelsiz olarak takım değiştirmesinin üzerinden henüz 1 yıl bile geçmeden Burak Yılmaz krizi patlak verdi. Bu kez ortada bonservis ücreti vardı. Ancak, Burak Yılmaz'ın 'Avrupa'ya gidiyorum' diyerek İstanbul'un yolunu tutmasını bir türlü hazmedemedi Trabzonsporlular...

N'DOYE OLMAYINCA...
KADROSUNDA iki yıl öncesinin Trabzonspor'unda forma giyen 5 futbolcuyu barındıran G.Saray'a zeytin dalını uzatan da Trabzonspor oldu. Geçen sezonun gol kralı Burak Yılmaz'ı kaybettikten sonra, prensip anlaşmasına vardığı Kopenhag'ın Senegalli forveti Dame N'Doye'yi Rus takımı Lokomotiv Moskova'ya kaptıran Trabzonspor, Fatih Terim'in istemediği Çek golcü Milan Baros yoluyla ilişkileri düzeltme peşinde.

BEDAVA BIRAKIN
BORDO-Mavililer, Sarı-Kırmızılıların kapısını çalarken, 'Siz bizden Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ı aldınız. İlişkilerin yeniden düzelmesini istiyorsanız, Milan Baros'u bize verin. Ancak, bu oyuncu için bonservis ücreti ödemeyiz. Futbolcuyla görüşüp anlaşırsak, bu konuda bize kolaylık sağlamanızı bekliyoruz. Bu şekilde bozulan ilişkilerimiz yeniden düzene girebilir' önerisinde bulundular.

O PARA FAZLA
MİLAN Baros'un Trabzonspor'a transferinin G.Saray'ın da işine geleceğini savunan Bordo-Mavililer, 'Fatih Hoca onu kadrosunda istemiyor. Oynatmıyor da. Üstelik yıllık 2.5 milyon euro alıyor. G.Saray, böylece yükten kurtulmuş olacak. Ancak, biz o parayı karşılayamayız. Eğer G.Saray, bonservis ücreti talep etmez, Baros da aldığı parada indirime giderse bu transfer gerçekleşebilir' dediler.

AVRUPA'YI İSTİYORDU
2.5 milyon euro kazandığı G.Saray'la 31 Mayıs 2013'e kadar sözleşmesi bulunan Milan Baros, Arap kulüpleri yıllık ücretini karşılamasına rağmen, 'Avrupa dışında başka bir yere gitmem' diyerek öneriyi geri çevirmişti. Çek santrforun Trabzonspor'dan gelen öneriye nasıl bir karşılık vereceği merak konusu. Eğer bu transfer gerçekleşirse G.Saray ile Trabzonspor arasında iki yıldır gergin olan ilişkiler de bir anda normale dönmüş olacak.

Kaynak: Akşam-Kenan Karcı

 


 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.