CİNSEL GÜCÜ ARTTIRAN BU OT VİAGRAYA RAKİP OLDU

3.10.2007 - 09:15

TÜRKİYE'de doğal ortamda yetişen binlerce şifalı bitki arasındaki çakşır adı verilen otun, erkeklerde cinsel gücü artırıcı etkisinin olduğu ortaya çıktı.

TÜRKİYE'de doğal ortamda yetişen binlerce şifalı bitki arasındaki çakşır adı verilen otun, erkeklerde cinsel gücü artırıcı etkisinin olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine araştırmacılar, bu şifalı otun ilaç sanayisinde kullanılması gerektiğini ifade etti. Araştırmacılar ayrıca bu bitkinin cinsel gücü artırıcı ilaç olarak kullanılan 'Viagra'ya hammadde olabilecek nitelikte olduğunu da dile getirdi. Uzmanlar, bu bitkinin aktarlarda satıldığını da belirtti.

Yorumları Oku (16)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • yorumu çöpe atılan Mavi den :)
  1.3.2014

  EDİTÖR'E manalı sözler--1) HER YARIN DÜNDÜR, SONRAKİ YARINA... 2) AKILLI DONKİŞOT, UYGUN RÜZGÂRI BEKLER. 3)Kartalların kanadını yolmak doğacak neslin kartal olmasını engellemez 4)TOPUĞA ÇIKMAYAN SULAR, OKYANUS İLE SAVAŞ EYLER 5) ÇATABiLiRSEN, ÖNCE FiKiRLERiME ÇAT ; SONRA BANA !..

 • ŞAKÇININ DA ŞAKŞAKÇILARI VARMIŞ.
  1.3.2014

  NE YAZMIŞTA ELİNE SAĞLIK, DOĞRULARI YAZMIŞSIN DİYORSUNUZ? ALLAH İÇİN YAZIDAKİ ESPRİ NE? BU HOCA VAİZ BARONU OLMUŞ ONUN İÇİN İNSANIN İMANINI ALIRMIŞ. KALP RİTMİ BOZULUNCA PARA BEKLİYORMUŞ. YANDAŞ MEDYA, AKP VE BAŞBAKAN BU HOCA VE CEMAATİ DESTEKLEYİP BAŞINA TAÇ ETMİYOR MUYDU? BİZ DİN, İMAN VE İNANÇ OLARAK ALLAH'A BAĞLIYIZ. HOCA DENİLEN KULA DEĞİL. SİZİN Kİ ONA BAĞLI ANLAŞILAN. ESPRİLİ YAZI YAZACAĞIM DİYE AKP'LİLERİ VE MEDYASINI KOMİK DURUMA DÜŞÜRDÜĞÜNÜN FARKINA DA VARAMIYOR.

 • mavi
  1.3.2014

  Sevili cemaat üyeleri yazar METİN ÖZER uyarıyor dinlemiyorsunuz..vallah sizi düşünüyor ,ahretinizi düşünüyor..uyuşturucu içen 10 saatte ayılırmış...vatandaşlar sizi kim efsunladı 10 yıldır uykudasınız..Sizin ahiretnizi hiç merak etmiyorum..tahminimce kutular elinizde rap rap geçit töreni yaparken el sallayacam inşallah ....... M.Özer saygılar yazınız gerçekten çok esprili olmuş..benimde esprili bir yapım var ,dedim ben geri kalmayayım

 • Çok biliyorsunuz ya?
  1.3.2014

  Kuran'da bahsedilen mal varlığına, zenginliğine göre zekatına tam veren kaç gerçek müslüman vardır? Bütün İslam alemi Allah'ın bu emirlerine uygun davransa değil islam ülkelerinde, dünya da açlık, yokluk olmaz. Kuran'ı okuyup ona uygun yaşayan kullardan bahsediyorum, siz namaz kıldım, oruç tuttum. Kendiniz için yaptınız. Şöyle Allah'a yaraşır, günahtan, haramdan uzak, diğer muhtaç kulları için ne yaptın?

 • Siz alıyorsunuz ya. YETER.
  1.3.2014

  Alnı secdeye gitmemiştir. Öyle mi? Ya siz? Acaba Kuran'ı kaç kere okuyup Rab'bin ne istediğini algılayıp, anlayabildin? Namaz sünnettir. Kuran'da ayakta da olsanız, yatar durumda da olsanız devamlı Allah'ın adını anın der. Amaç Allah sevgisi ve hesap verme korkusuyla haramdan, günahtan uzak durmaktır. Harama, günaha asla uymayan zaten her zaman namazındadır, ibadetini ediyordur. Sen 5 vakit namazların da Allah diyorsun, o her saniye Rab'bini düşünüyor.

 • Aydın Hocaoğlu
  1.3.2014

  İngiliz Casusu "Hempher" ölmeden önce yıllarca imamlık yaptığını itiraf etmişti. Yeni casuslar bakalım "itiraf" edebilecek mi?

 • Kays
  1.3.2014

  sözlerinizin iman konusunda hemfikiriz, sahsen gülen nin vatikan ziyaretinden sonra resmen tiksindim, diger yaptiklari beni interese etmiyor, ama lütfen sizde hükümete ve kendi bulundugunuz cemaate yalakalik yapmayi birakin, gercekci olun tüm dini kuruluslar holdingler tv ler kurarak milletin parasini götürmedimi,peki hani nerde bu paralar?

 • Ne yorumcular var
  28.2.2014

  Kur'an-ı Kerim'den ayet meali zikrediliyor, öteki itiraz ediyor. Diğeri de ayeti çağa uydurmaktan çağa göre yorumlamaktan bahsediyor. Yapılmak istene bu zaten. Anlayanların sözüne göre, gelmiş geçmiş onca büyük alimin sözüne uymayıp kafasına göre yaşayan adı Müslüman olan topluluk oluşturmak. Asıl şunu merak ediyorum: Böyle yorum yazanların alnı acaba bir kere secdeye gitti mi? Çünkü Müslümanlıkla alakası olmayanların ayetten hadisten konuşma modası var da.

 • Celal
  28.2.2014

  Metin bey boşuna uğraşma anlamazlar anlamazlar anlamazlar.............Allahü teala anlayışlarını artırsın

 • Hakikat
  28.2.2014

  Allahu Teala razi olsun. Eline, kalemine, diline saglik. Bunlarin hepsi gercek Kuran-i Kerimi zamana gore uygulamak ne demek Allahu Teala esirgesin. Din ahkami islamiye zamanla degismez, kardeslerim hirsiniz aklinizin onune gecmesin biraz akli selim ile dusunun, kim oldugunuz degil kiminle oldugunuz onemli. Allahu tealaya emanet olun.

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.