EMRE TÜRKİYE'DE YALANLADI, İNGİLTERE'DE DOĞRULADI

10.9.2007 - 00:06

Türk basınında çıkan haberleri yalanlayan Emre için İngiltere de milli futbolcunun Türkiye'ye döneceğine inanıyor. SkySports'ta yer alan habere göre Emre G.Saray'a dönmeye sıcak bakıyor.

Haberde Emre'nin İstanbul'a dönmek istediğini belirtilirken G.Saray Başkan Yardımcısı Adnan Polat ile görüştüğü ve transfer sezonunun yeniden açılacağı Ocak ayında bu transferin gerçekleşeceği iddia edildi.

Haberde Emre'nin Sunday Sun Gazetesi'ne verdiği demeç de yer aldı. Sunday Sun'a "G.Saray beni istiyor. Ben de G.Saray dönmek istiyorum" açıklamasını yapan Emre'nin menajer Sam Allardyce tarafından kadro dışı bırakıldığı haberleri bu hafta Türkiye'de gündem oluşturmuştu.

Emre Türk basınında çıkan G.Saray'a döneceği haberleri hakkında ise "Her zaman söylüyorum ve söylemeye de devam edeceğim. Hayatım daha uzun bir süre Avrupa’da futbol oynamakla geçecek. Şu anda transferi düşünmüyorum. 2-3 yıl daha İngiltere’deyim" ifadesini kullanmıştı.


 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.