BU KIZ BAKIN NASIL DEĞİŞTİ -2

31.3.2011 - 02:37

"Spice Girls" solistİ olarak tanınan David Beckham'ın karısı Victoria Beckham'ın 17 yaşındayken çektirdiği fotoğraflar yayınlandı.
Günümüzde bir moda ikonu olarak anılan ve giydikleriyle bütün dikkatleri üzerinde toplayan Victoria Beckham, peşinde bir gazeteci ordusuyla dolaşıyor.
Silikon yaptırıp irileştirdiği gögüsleriyle sık sık frikik veren Victoria Beckham, sosyete dünyasının en iyi giyinen kadınları arasında gösteriliyor.Bu yönüyle 21. yüzyılın moda ve stil ikonu kabul edilen Victoria Beckham, 3 çocuk annesi olmasına rağmen müthiş fiziğiyle dikkat çekiyor.
Zaman zaman kocasıyla birlikte dergileri yarı çıplak pozlar veren 37 yaşındaki Victoria Beckham'ın bundan tam 20 yıl önce çektirdiği fotoğraflar yayınlandı.
Fotoğraflarda tam bir köylü güzeli havası veren Victoria'nın bu denli inanılmaz bir değişim göstereceğini ailesi bile tahmin edemedi. habervitrini
İŞTE O FOTOĞRAFLAR VE BUGÜNÜN VİCTORİA BECKHAM'I

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.