DÜNYANIN EN GÜZEL HABER SPİKERİ!..

5.5.2008 - 08:24

The Sun Gazetesinin yaptığı bir araştırmayla geçen yıl dünyanın en güzel haber spikeri seçilen Melissa Theuriau'nun hayran kitlesi gittikçe artıyor.

Türkiye'ye de gelen bu güzel spikerin başı bugünlerde internetle dertte.

Ünlü olduktan sonra meslektaşlarının sıkı takibine alınan Melissa Theuriau, tatil sırasında üstsüz güneşlenirken paparazzilere yakalandı.

Dergide üstsüz resimleri çıkan Theuriau'nun bu üstsüz görüntüleri bir anda bütün internet sitelerinde yayınlanmaya başladı.Bu durumdan rahatsızlık duyan güzel spiker, avukatı aracılığıyla dava açıp bu resimleri toplatmaya çalışıyor.

İŞTE EN GÜZEL SPİKERİN FOTOĞRAFLARI..

 

Yorumları Oku (8)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • Misafir
  1.9.2013

  Sayın başbakanım oğlunuz askerliğini bir ay yapmıştı ya. Cesur bir gönüllü olarak kalan 17 ayılık askerliğini Mısır ve Suriye'de yapsın. Mısır'da Esmalar ölmesin. Kimyasal bombalardan Suriye'de çocuklar ölmesin. Siz ve aileniz ağlamayın. Sn. Başbakanım Türk anaları, çocuklarını, sizlerin şahsi isteklerinize, kurban edilmek için doğurup bu yaşlara getirmedi. Gönüllüler gitsin. Yol belli.

 • MİSAFİR
  1.9.2013

  ESAD İÇİN GÖNÜLLÜLER OLUŞTURMUŞ. GÜLERİZ AĞLANACAK HALİMİZE. ÜLKEYLE İLGİLENİN ARTIK. YENİ EĞİTİM YILI BAŞLIYOR. NE OLDU 66 AYLIK BEBELERİN OKULA BAŞLAMASI. HEPSİ SÜPER ZEKA OLUP OKUMAYI, YAZMAYI ÖĞRENMİŞLER Mİ? MİLLETİN ÇOCUKLARINI DENEK GİBİ KULLANDINIZ. EKONOMİ, ENFLASYON NASIL? $$ NE ALEM DE? CARİ AÇIK KAPANDI MI? ÇÖZÜM SÜRECİ'NDEN NE HABER? AB ÜYELİĞİ OLACAK MI? ANAYASA'DA UZLAŞI OLDU MU?

 • MİSAFİR
  1.9.2013

  KENDİ ÜLKEMİZE HAYRI OLMAYAN HÜKÜMETİMİZİN BAŞKA ÜLKELER İÇİN ÇALIŞMASI? BAŞKA ÜLKELERDEN İTHAL Mİ ETTİK BU HÜKÜMETİ DİYE DÜŞÜNÜRKEN KEŞKE İTHAL ETSEYMİŞİZ. ETTİKLERİ NAMUS VE ŞEREF YEMİNİNE UYGUN DAVRANIR, ALDIKLARI MAAŞA LAYIK OLMAYA ÇALIŞIRLARDI.

 • MERAK ETMEYİN DÜNYA DA FARKINDA
  1.9.2013

  ONUN İÇİN VURMAKTA ACELE ETMİYORLAR. SİZİN BİR KOMPLONUZA KURBAN GİTMEK İSTEMİYOR OLABİLİRLER. ESAD'I ALEVİ OLDUĞU İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ BİLİYORLAR. KİMYASAL BOMBAYI DA ESAD'IN PİLOTUNA SAĞLAMA İHTİMALİNİ DE GÖZ ÖNÜNE ALIRLAR. IRAK'TA REZİL OLDULAR ZATEN. O DA YETMEZMİŞ GİBİ ASKERLERİNİN İĞRENÇLİKLERİ İLE BARIŞA, MASUMLARA YARDIMA GELMEDİKLERİNİ AKSİNE USA ASKERLERİNE İŞKENCE, EZİYET, TECAVÜZ ETMEYİ ÖĞRETMEYE GELDİKLERİNİ KANITLADILAR. ONLARIN İYİLİĞİ BATSIN.

 • VATANDAŞ
  31.8.2013

  HANİ ESAD SENİN KANKANDI .ŞİMDİ ESADA KARSI GÖNÜLLÜ ORDUMU KURDUN.SENİ İSLAM DÜŞMANI SENİ HOCANDAN HİÇMİ DERS ALMADIN GERÇİ GÖMLEK DEGİŞTİRDİN YAHUDİLERLE BİR OLDUN YAHUDİ CESARET ÖDÜLÜNÜDE KAPTIN.

 • 31.8.2013

  TÜRKİYE'Yİ BÖLDÜRMEYE YOGUN ÇABA SARFEDİYON.

 • vatandaş
  31.8.2013

  dışta attıgın adımlar belli.adeta savaş çıgırtkanlıgı yapıyon komşularla sıfır problem li ülke adeta kanlı düşman oldun amerika israil fransa nın davulculugunu yapıyon gider ayak ülkeyi savaşa sürüklüyon dış güçlere ülkeyi paçalattırmaya ugraşıyon.

 • 31.8.2013

  Savaş isteyen bir Başbakan!!!!. Bu ülkemize yazık edecek.

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.