GALATASARAY'DA SULAR DURULMUYOR: ŞİMDİ DE ARDA VE HASAN ŞAŞ TOPUN AĞZINDA!..

27.7.2007 - 06:25
Kulüp tarihinin en büyük operasyonunu yapan Sarı Kırmızılılar'da şimdi de topun ağzında prens Arda ile Hasan Şaş'ın olduğu bildirildi.

KIYIM SÜRÜYOR
G.SARAY'da yaprak dökümü devam ediyor. Kadroda tarihinin en büyük operasyonunu yapan ve Necati, Hasan Kabze, Orhan ve Cihan'dan sonra dün de Emre Aşık ile Mehmet Güven'in bileti kesildi. Sezon başında da Mondragon, İliç, İnamoto ve Ergün ile de yollarını ayıran Sarı Kırmızılılar'da şimdi sıranın Arda ve Hasan Şaş'ta olduğu bildirildi.

ASLARI KORKU SARDI
OPERASYONDAN nasibini alan son iki isim Emre Aşık ve Mehmet Güven'den kendilerine kulüp bulmaları istenirken, teknik direktör Feldkamp, Mehmet Güven'in kiralık verilmesini istediği öğrenildi. Her gün bir kaç kişinin kellesinin gitmesi üzerine gözler Arda ile Hasan Şaş'a çevrildi. Bu iki futbolcunun gönderilme korkusu yaşadığı ileri sürüldü.

YANLIŞ YAPILIYOR
FELDKAMP'ın gelişiyle sözleşmesi uzatılmayan Ergün Penbe, Galatasaray'daki operasyonları endişeyle izlediğini söyledi. Tecrübeli futbolcu, 'Bu arkadaşların gönderilmesini doğru bulmuyorum. Hatalı kararlar veriliyor. Galatasaray inşallah bu kararından dolayı pişmanlık duymaz' diyerek arkadaşlarına destek verdi.
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.