EMRE BELÖZOĞLU'NA PSİKOLOJİK DESTEK!...

15.12.2011 - 17:28

Son haftalarda agresif tavırlarıyla F.Bahçe'de büyük sorunlar yaşanmasına sebep olan Emre psikolojik destek almaya başladı.

Emre Belözoğlu'nun temsilcisi Ahmet Bulut, başarılı oyuncunun saha içindeki agresif tavırlarını kontrol altına almak için psikolojik destek almaya başladığını söyledi.

Radyospor'da Gündem programında Figen Civan ve İlker Koç'un sorularını yanıtlayan Emre Belözoğlu'nun futbolcu temsilcisi Ahmet Bulut, Emre'nin saha içerisnde agresif tavırlarını kontrol altına almak için doktor kontrolünde olduğunu ve psikolojik destek aldığını söyledi.

EMRE KAYBETMEYİ SEVMİYOR

Bulut, Emre'nin saha içerisinde başka bir kişiliğe büründüğünü, özel yaşamındaki Emre ile oyun anındaki Emre'nin aynı olmadığını ve özel bir karektere sahip olduğunu söyledi. 'Emre sahaya çıktığı zaman çok farklı oluyor. Bu kötü niyetli olarak değil ama Emre kaybetmeyi sevmiyor. Bunu 90 dakika sahaya yansıtmaya çalışıyor. Ama bazen maalesef o hareketler hoş karşılanmıyor. Ama Emre'yi yakından tanıyanlar onun nasıl iyi bir insan olduğunu bilirler. Emre çok özel bir karektere sahip insandır.

EMRE PSİKOLOJİK DESTEK ALIYOR

Ahmet Bulut, Emre'nin doktor kontrolünde olduğunu ve buna yeni başladıklarını söyledi. "Emre doktorlar kontrolünde destek görüyor. Terapi alıyor. Emre ile çok konuşuyorum. O da farkında hareketlerinin. Gayret göstermeye çalışuyor. Emre Emre diyoruz ama diğer futbolcularda Emre'ye yüklenince Emre ön plana çıkıyor. Emre hemen tepkisini dışarı atan bir futbolcu. Emre ile öfke kontrolüne ilişkin olarak doktor kontrolünde çalışma yapıyoruz. Yeni başladık. Artık kendiside kontrol altına alınması gerektiğinin farkında"

EMRE'YE KARŞI DAHA DUYARLI OLUNMASI LAZIM

Bulut, başarılı futbolcunun son yaşananlardan çok etkilendiğinide söyledi. "Emre, son yaşanan olaylardan çok etkilendi. Pırıl pırıl bir çocuk. Ama çok duygusal ve ön planda olan bir futbolcu olduğu için daha fazla etkilendi. Medya fazla üzerine gitti. Mesela Emre trafik kazası geçirdi ama hiçbir suçu olmadığı halde Emre katil, diye yazdılar. Yine bir ırkçılık olayı var. Emre'ye karşı önyargı var; nasıl olsa Emre bunu yapar, diye . Emre'ye karşı biraz daha duyarlı davranılmalı.'

ATLETİCO MADRİD HABERLERİ ASILSIZDIR

Ahmet Bulut, Emre'nin transferleri hakkında çıkan haberlerinede son noktayı koydu; "Emre ayrılmak isterse kulüpler anlaşır, yollar ayrılır. Başka kulüplerle temasa geçmedim. Ocak ayında transfer dönemi başlıyor. Emre'nin yıl sonuna kadar mukavelesi var. Kimseyle konuşmadık, görüşmedik. Emre, bana 'ayrılmak istiyorum' demedikten sonra harekete geçmem. Tabi ki önceliğimiz Fenerbahçe. Zaten kendisi de burada kalmak istediğini açıkladı. Emre, İngiltere'den döndükten sonra futbolu Fener'de bırakacağını söyledi. Ama bu futbol yarın ne olacağınıda bilemeyiz. Emre'nin Atletico Madrd'e gitme haberi tamamen spekülüasyondur. Emre daha önce İnter'de oynadığı zaman buradaki futbolcular da birşey olduğu zaman hemen İnter'e transfer ediyorlardı. Ben Emre için temasa geçersem Emre kalmak istiyorum derse şık olmaz" ifadelerini kullandı.

 

sabah

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.