Beck: 'Hepimiz şampiyonluğa kilitlendik'

1.12.2015 - 23:55

Beşiktaş'ın başarılı oyuncusu Andreas Beck, Beşiktaş Dergisi'ne açıklamalarda bulundu. Beşiktaşlı olmanın tanıdı çıkarttığını belirten Alman yıldız, “Buraya başarılı olmak ve kupalar kaldırmak için geldim. Yaşım ilerlediğinde nasıl bir gelecek olur bilemiyorum ama şu an için yaptığım şey Beşiktaşlı olmanın tadını çıkarmak. Bu kulübün geleceğinde zaferler ve kupalar olsun diye çok çalışıyoruz. Hepimiz ana hedefe, şampiyonluğa kilitlendik. Şimdiye kadar sadece tek maç kaybettik ama hayallerimize ulaşacağımızı ve kupaları kaldıracağımızı düşünüyorum” dedi.

"DOLMABAHÇE'DE FUTBOL OYNAMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM"
Beşiktaş'ın yapımı devam eden yeni stadı Vodafone Arena hakkında da açıklamalarda bulunan 28 yaşındaki oyuncu, “Burada bir çok takım yeni statlar yapıyor, biz de Vodafone Arena için hazırlanıyoruz. Çok heyecan verici her şey. Dolmabahçe’de futbol oynamak için sabırsızlanıyorum” ifadelerini kullandı. 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.