EBRU GÜNDEŞ OSMAN TAN ERKIR'LA AŞKINI BÖYLE İTİRAF ETTİ!..

EBRU GÜNDEŞ OSMAN TAN ERKIR'LA AŞKINI BÖYLE İTİRAF ETTİ!..
2.10.2007 - 09:03

Erkır'la birlikte olduğunu kabul eden Gündeş, "İki haftadır güzel bir birlikteliğim var" dedi. Ünlü yapımcının Gündeş'i evine gönderdiği sayısız güllerle ikna ettiği öğrenildi.

Uzun zamandır özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden, son olarak eski eşi Ömer Durak'la barıştığı iddia edilen Ebru Gündeş'in, yapımcı Osmantan Erkır'la birlikteliği magazin gündeminin ilk sırasına oturdu.

"Popstar Alaturka" yarışmasının jüri üyesi olan Gündeş'in, iki yıldır birlikte çalıştığı ve geçtiğimiz aylarda eşinden boşanan Osmantan Erkır'ın evine gönderdiği sayısız güllere, yoğun ilgisine kayıtsız kalmadığı öğrenildi. Çok uzun bir aradan sonra ilk kez bir ilişki yaşadığını kabul eden Gündeş, "Evet Osmantan ile iki haftadır birlikteyiz" dedi.

İkili, arkadaş grubuyla birlikte Londra'ya tatile giderek, burada birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı bulduklarını belirterek, şimdilerde çok mutlu olduklarını söylediler. Bu arada ünlü sanatçı geçtiğimiz hafta çıktığı Popstar Alaturka yarışmasında, "iki ay içinde gelinlik giyebilirim" diyerek ciddi bir ilişki yaşadığı sinyallerini verdi.

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
; ;