Arda Turan meydan okudu

1.3.2014 - 15:17

Ateletico Madrid'in yıldızı Arda Turan, Real Madrid ile ilgili olarak; "Onların daha yetenekli oyuncuları var, bizim ise daha cesur" dedi.

Atletico Madrid'in yıldızı Arda Turan, Real Madrid'den korkmadığını belirtirken La Liga'da veya Copa del Rey'de Real Madrid'i yenmenin kendisi için tarifsiz bir haz olduğunu belirtti.

Arda, bu cesareti ve korkusuzuluğu, yeteneği, karizması ve futbolu nedeniyle Atletico taraftarlarının favori yıldızı haline gelmiş durumda...

'REAL'DEN KORKMUYORUZ'

"Derbinin favorisi mi kim? Elbette biziz. Bir derbide favori belirtmek her zaman zordur ama Calderon'da oynuyoruz. Derbinin favorisi biziz çünkü evimizde olacağız. Real Madrid'i nasıl yeneceğimizi daha önce gösterdik, bunu iki defa başardık. Kendimiz olmalı ve savaşmalıyız, kan ve ter olmalı, her şeyimizi vermeliyiz. Kendi oyunumuzu oynamalıyız. Onların daha yetenekli oyuncuları var ama biz daha cesur bir takımız. Onlardan korkmuyoruz. Onları zaten yendik, hem ligde hem kupada. Bir Atletico oyuncusu asla korkmamalı"

'SIMEONE KALBİYLE KONUŞUYOR'

"Simeone tüm detayları çalışıyor ve bize öğretiyor. Simeone kalbiyle konuşuyor ve oyuncularından en iyi performansı almayı başarıyor. Önemli olan onun iyi bir adam olduğudur. Eğer onunla ilgili bir şey yaşarsanız, sizden ne olursa olsun asla vazgeçmez"

'BAŞKA TAKIMI DÜŞÜNMEDİM'

"Asla başka bir takımda oynamayı düşünmedim. Atletico, asla Barça ve Madrid'e gıpta etmez" diyerek gelecekte de Atletico formasıyla mücadele edeceğini söyledi ve sözlerini noktaladı.
 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.