HALUK LEVENT'TEN ‘KUMAR VE ALKOL BATAĞI´ İTİRAFI…

11.5.2008 - 15:18

Tefeci ve alacaklılara yüzbinlerce YTL'lik borcu yüzünden zor günler geçiren Haluk Levent, bu borcun kendisini kumar ve alkol batağına da sürüklediğini itiraf etti. Kelebek'in haberine göre, Ünlü şarkıcı, hatasını sonradan fark ettiğini, kendine çeki düzen verdiğini anlattı.

İşadamıyken battım ben
Ben borç batağına şarkıcı olmadan önce batmıştım. İşadamı Haluk Levent olarak batık durumdayken müzik
çalışmalarına başladım ve insanların bu ayrımı yapmalarını istiyorum. Şarkıcı ve sanatçı olarak batmadımı, kazanacağım paralarla borçlarımı ödeyerek göstereceğim. Zaten borcumun çoğunu faiz adı altında ödedim. Bir an önce gerçek borç tutarımın ortaya çıkarılması gerek.

Kumar batağına da düştüm
Bir dönem, borcumu kumar oynayarak kapatma cehaletine düştüm. Kıbrıs'ta, orada burada kumar oynadım. Bu benim gibi aklı başında birinin düşmemesi gereken bir durumdu. Çok cahilce bir şeydi... Nitekim işe yaramadı ve sonra da alkol bağımlılığı başladı. Ama şunu belirteyim; hiçbir zaman uyuşturucunun esiri olmadım. Zaten hatalarımdan da ders aldım ve kendimi topladım.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.