EN GÜZEL İKİZLER!..

EN GÜZEL İKİZLER!..
9.11.2010 - 02:40

İnternette ikizler için özel bir site kuruldu. Dünyadaki bütün ikizleri bir araya getirmeyi amaçlayan Amerikan sitesinde en seksi ikizlerin görüntüleri bulunuyor. Geçenlerde Ukrayna'da ikizler arasında bir güzellik yarışması yapılmıştı.Yarışma için hem Ukrayna içerisinden hem de organizasyon çerçevesinde başka ülkelerinden seksi güzel ikizler biraraya gelmişti. İşte bu organizasyonu genişletmek isteyen ikizler sitesi, dünyanın dört bir yanındaki seksi güzelleri tanıtmaya başladı. 
Kendi gruplarını kuran ikizler, toplum tarafından yanlış bilinen ikiz hikayelerinin de doğrularını yayınladı.
Buna göre;
Normal insanların yüzde 10'u solak iken bu oran ikizlerde yüzde 22, Çift yumurta ikizleri 7 farklı tipte yumurtadan oluşuyor.İkizler her zaman aynı an ve saatte hatta günde doğmadı, çift yumurta ikizlerinin DNA'ları ve parmak izleri birbirinden farklı.Tek yumurta ikizlerinin sadece yüzde 25'i birbirinin aynası gibi.Tek yumurta ikizleri sadece erkek veya kız değil, birisi erkek ve diğeri kız olabilir.Tek yumurta ikizlerinin derisinin rengi farklı olabilir.
HABERVİTRİNİ
İŞTE O EN GÜZEL İKİZLER İKİZLER

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
MAGAZİN HABERLERİ
Yorumları Oku (1)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;