'EN İYİLER'DEN ÇIPLAK POZLAR!..

20.2.2006 - 07:43

'2005'in en iyi sinema oyuncuları'nı haber yapan New York Times, sayfalarında Sibel Kekilli ile Birol Ünel'e de yer verdi. Charlize Theron da Kekilli ve Ünel gibi 'çıplak' olarak kamera karşısına geçti. İşte Habervitrini farkıyla fotoğraflar...

Dünyaca saygın New York Times gazetesi 'kendi Oscar'larını açıkladı.

2005 yılının en iyi 26 sinema oyuncusunu seçen gazete listeye Duvara Karşı'nın iki yıldızı Sibel Kekilli ve Birol Ünel'i de soktu. Gazetenin pazar eki için yapılan özel çekimde ikili 'çıplak' poz verdi.

ABD'nin saygın gazetelerinden New York Times sayfalarını, 2005'in en iyi sinema oyuncularına ayırdı. Gazete, 2005'te oyunculuklarıyla öne çıkan isimleri, canlandırdıkları karakterlerin kimliğine büründürerek fotoğrafladı. "Muhteşem oyuncular" başlığıyla yayımlanan haberde, "Duvara Karşı" adlı filmdeki rolleriyle beğenilen Sibel Kekilli ile Birol Ünel de yer aldı.

Yaşamın umutsuz kıyılarında dolaşan iki Türk gurbetçinin aşkını oynadıkları filme atfen Sibel Kekilli, rol arkadaşı Birol Ünel'in vücuduna arkadan sarılırken fotoğraflandı.

Haberde ayrıca, Oscar adayı "Syriana"da melankolik bir CIA ajanını canlandıran George Clooney, tartışmalı gay filmi "Brokeback Dağı"ndan Heath Ledger, "Bir Geyşa'nın Anıları"ndaki Çinli Zyi Zhang ve "Kuzey Kasabası"nda dul bir kadının yaşam mücadelesini heyecan verici bir üslupla yansıtan Charlize Theron gibi ünlü oyuncular da yer aldı.

Charlize Theron

George Clooney

Michelle Williams

Zyi Zhang

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.