ADLİ TIP NORMAL ÖLDÜ DEDİ KADININ BOĞAZINDAN KURŞUN ÇIKTI!..

27.8.2011 - 18:09

Konya'nın Akşehir ilçesindeki evinde ölü bulunan ve yapılan otopside beyin damarı çatlaması sonucu öldüğü raporu verilerek defnedilen Hacer Rahimova'nın mezarı açıldıktan sonra yapılan incelemede boğazından mermi çıktı.
Konya'nın Akşehir ilçesi ile Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesine bağlı bazı beldelerde peş peşe cinayet işleyen seri katil Erhan G. yakalanmıştı. Konya Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği dedektifleri tarafından 6 saat sorgulanan zanlı Erhan G, kayıtlara normal ölüm olarak geçen 41 yaşındaki Hacer Rahimova'yı kendisinin öldürdüğünü itiraf etmişti. Bugün savcının talimatıyla 41 yaşındaki Hacer Rahimova'nın mezarı açılarak cenazesi Konya Numune Hastanesi Morgu'na getirildi. Burada Adli Tıp Uzmanı
cesedi tekrar inceledi. Yapılan incelemede cesedin ağız kısmından boğaza isabet eden 7.65 mm çapında bir tabancadan çıkan mermi çekirdeği bulundu. Yeniden yapılan otopsi ile seri katilin kurbanı olduğu kesinleşen Hacer Rahimova'nın cenazesi tekrar ilçeye götürülerek mezarlığıa defnedilecek.
Hacer Rahimova'nın dini nikahlı eşi Ahmet Çat (53), "O gün ben şehir dışına çıkmıştım. Eşimle telefonla görüştüm. Biraz başının ağrıdığını ve uyuyacağını söyledi. Daha sonra defalarca aradım. Telefona bakmayınca eve geldim. Kapıyı çaldım ama açan olmadı. Ben de balkondan içeri girdim. İçeri girdiğimde eşimin cansız bedeniyle karşılaştım. Eşime otopsi yapıldı ve bize beyin damarı çatlaması sonucu öldüğü söylendi. Şimdi böyle bir olay ortaya çıktı ve şok olduk. Eşimin ölmesinin ardından yüzükleri ve bazı
takıları kaybolmuştu. Muhtemelen katil eşimi öldürdü, ardından yüzüklerini ve altınlarını çaldı" dedi.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.