FUHUŞA ZORLADIĞI KADINA ZORLA TECAVÜZ ETTİ

1.12.2009 - 17:21

Malatya'da fuhşa zorladığı kadına zorla tecavüz eden şahıs ile taksisinde fuhşa aracılık eden taksi sürücüsü gözaltına alındı. Polis, 6 kişiye de fuhuş yapmaktan para cezası kesti.

BURHAN KARADUMAN
MALATYA (İHA) - Malatya'da fuhşa zorladığı kadına zorla tecavüz eden şahıs ile taksisinde fuhşa aracılık eden taksi sürücüsü gözaltına alındı. Polis, 6 kişiye de fuhuş yapmaktan para cezası kesti.
Asayiş Şubesi Ahlak Bürosu ekipleri, Taştepe Mahallesi'ndeki Taştepe Mezarlığı yanında bir bayanın zorla alıkonulduğu ihbarı üzerine gittiği olay yerinde, fuhuştan sabıkalı S.B. adlı bayanın olay yerine 6 müşterisiyle fuhuş yapmak için gittiğini tespit etti. S.B. adlı bayanın kendisine müşteri temin eden A.G., ile para konusunda anlaşmazlık çıkması üzerine, A.G.'nin bayanla E.T.'ye ait ticari taksi içinde zorla cinsel ilişkiye girdiği iddia edildi.
Ahlak Bürosu ekipleri, fuhuş yaptıkları tespit edilen 6 kişiye toplam 840 TL idari para cezası keserken, A.G. ile ticari taksinin sahibi E.T.'yi gözaltına aldı.

Yorumları Oku (5)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • Mecit Tav
  17.2.2012

  Yakında başlarlar "PADİŞAHIM ÇOK YAŞA" diye :((

 • PKK
  17.2.2012

  Dün TBMM ne ile meşgul edildi bir ülkenin başbakanı ülkesine saldıran eşkiya ile masaya oturup pazarlığa neden olup ,vatana ihanetini meclis tutanıklarına yazdırdı.Peki cumhurbaşkanının vatana ihanet etme ihtimali var ama fiilen eşkiyanın taleplerini anayasaya yazdırmıya söz veren başbakanın vatana ihanet etme ihtimali yok öylemi? Bu ihanet projesini cumhurbaşkanı onaylarsa aynı suça iştirak etmiş sayılır

 • aNAYASA
  17.2.2012

  Parmak kaldıranlar anayasanın ırzına bir kere daha tecavüz ettiler, birileri anayasaya sadakat edeceğine dair şeref ve namus sözü verdiler ama yeminlerini yine çiğnediler. Demekki bu kutsal kavramların onlar için bir manevi değeri yok.!Artık kimse bu kavramları artık sorgulamıyor tarihe büyük puntalarla yazıyor!

 • KCK
  17.2.2012

  Muhalefet başbakaN APO yada görev emri verebİlir diye eleştirdi, şimdi çözmüşler kamu memuru olan" KCK örgütüne"diye değiştirmişler.

 • Kazım
  17.2.2012

  Kısaca ‘bozacının şahidi şıracı’ sözü tam da bu olanları özetliyor.

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.