GALATASARAY VE FENERBAHÇE'NİN ÜNLÜ GÜZELLERİ 'EN GÜZEL BAYAN TARAFTARLAR BİZDE' AÇIKLAMASINA NE DİYOR?

GALATASARAY VE FENERBAHÇE'NİN ÜNLÜ GÜZELLERİ 'EN GÜZEL BAYAN TARAFTARLAR BİZDE' AÇIKLAMASINA NE DİYOR?
12.12.2004 - 12:36

Her iki takımın ünlü güzelleri kendi takımlarındaki kadınların daha güzel olduğunu savunurken, Fenerbahçeli Esra Eron bu tartışmaya son noktayı koydu: Güzellik taraftarın içinde olmalı.

Bu akşam oynanacak olan Galatasaray- Fenerbahçe derbi maçı öncesinde her iki takımın ünlü kadın taraftarları da Özhan Canaydın'ın başlattığı 'En güzel kadın taraftar' tartışmasıyla ilgili olarak farklı yorumlarda bulundu. Galatasaraylı fanatik ünlü kadınlar Çağla Şikel, Tuğba Özay ve Nigar Talibova ile Fenerbahçeli Petek Dinçöz, Ebru Şallı ve Esra Eron, derbi maç öncesinde 'En güzel taraftar'ı kendilerince' seçti.

'GS'LILAR ESTETİKSİZ'
Galatasaraylı Tuğba Özay, bu tartışmayla ilgili olarak şu yorumu yaptı: "Arşivinizden bütün Galatasaray ve Fenerbahçe forması giymiş ünlü kadınları bir araya koyun. Bu sorunun cevabını size fotoğraflar verecektir. Demet Şener'den Çağla Şikel'e kadar bütün Türkiye güzelleri Galatasaraylıdır. Ayrıca GS'li taraftarlar estetiksiz olur!"

'SOSYETE FB'Lİ'
Fanatik Fenerbahçeli olan Esra Eron ise "En güzel taraftarlar bizim takımdan çıkar" diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: "Sosyetenin bütün güzel alımlı kadınlarına bakın, hepsi Fenerbahçeli. Şaka bir yana her iki takımın da kadın taraftarı güzel ama güzellik bence taraftarın içinde olmalı. Her iki takımın da stadlarında kavga değil dostluk olsun istiyorum".

sabah

Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
; ;