ETERLE BAYILTTIĞI KIZA TECAVÜZE YELTENDİ

16.4.2010 - 00:37

ANTALYA'da, ailesiyle birlikte polise başvuran 19 yaşındaki D.D., evlerinin avlusunda sigara içtiği sırada arkasından yaklaşan iki kişinin kendisine eter koklatıp bayıltarak ormanlık alana kaçırdığını ve çırılçıplak soyup oral seks yaptırdığını söyleyerek şikayetçi oldu. Gözaltına alınan ve adları açıklanmayan 2 kişi, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Antalya'nın merkez Kepez İlçesi'nde oturan D.D., ailesiyle birlikte polise giderek, kaçırıldığını ve tacize uğradığını söyleyerek şikayetçi oldu. Önceki gün öğle saatlerinde sigara içmek için avluya çıktığını söyleyen D.D., arkasından yaklaşan 2 kişinin eter koklatıp kendisini bayılttığını, götürdükleri ormanlık arazide çırılçıplak bir halde uyandığını anlattı. “Kafamı kaldırdığımda yanımda iki erkek gördüm ve onlar da çıplaktı” diyen genç kız, iki kişinin kendisini ölümle tehdit ederek zorla sırayla oral seks yaptırdığını ileri sürdü. Ellerinden kurtulmak isterken başını taşa çarptığını ve bayılmış numarası yaptığını belirten D.D., “Korktular ve beni giydirip evimin yakınına bırakıp kaçtılar” dedi.

İfadesinin ardından hastaneye götürülen genç kız için doktor raporu alındı. Polis, D.D.'nin verdiği bilgiler doğrultusunda yaptığı çalışmada 2 kişiyi gözaltına aldı. Kimlikleri açıklanmayan 2 şüpheli, suçlamaları kabul etmedi. Sorgularının ardından Adliye'ye sevk edilen şüpheliler, çıkarıldıkları hahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.