Yenge Türk erkeklerine hayran kaldı

8.11.2014 - 13:16
Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, samimi açıklamalarda bulundu.

Yolanthe Cabau, oyunculuk yapmak için eşi Wesley Sneijder’den izin almak zorunda olmadığını söyleyerek, Türk erkeklerini çok yakışıklı bulduğunu belirtti.

Habertürk'e konuşan Yolanthe Cabau, oyunculuk yapmak için eşi Wesley Sneijder’den izin almak zorunda olmadığını söyledi. Cabau, "Wesley nasıl eve gelip 'Fenerbahçe'ye karşı oynayabilir miyim?' diye sormuyorsa ben de 'Oynayabilir miyim?' diye izin almıyorum." dedi.

İşte röportajdan bazı başlıklar...

-Türkiye’de daha önce de oyunculuk teklifi almıştınız ama kabul etmemiştiniz. ‘Polis Akademisi Alaturka’nın sizi cezbeden özellikleri neler oldu da “Ben varım” dediniz?

İlk geldiğim günlerde yeterli Türkçe konuşamıyordum. Türkçemi biraz geliştirmiş olmam ‘Polis Akademisi Alaturka’dan gelen teklifi kabul etmemde önemli bir etken oldu. Ayrıca filmin komedi türünde olması nedeniyle ağır bir oyunculuk sergilemeyecek olmam, Wesley’in senaryoyu okuyup beğenmesi de bana “Bu filmde varım” dedirtti. Bunun yanı sıra oyuncu kadrosu da ‘Polis Akademisi Alaturka’da yer almam için için cezbedici oldu. Türkiye’de ilk kez bir filmde rol aldığım için aşırı derecede heyecanlıyım.

-Filmde rol almak için eşinizden izin mi aldınız?

Ben de Wesley de genç insanlarız. Elbette birbirlerimizin işini ve hayatını yakından takip ediyoruz ama kendi kararlarımızı da kendimiz veriyoruz. Wesley, nasıl ki eve gelip bana “Fenerbahçe’ye karşı oynayabilir miyim?” diye sormuyorsa, ben de ondan “Bu filmde oynayabilir miyim?” diye izin almıyorum.

Wesley, ‘Polis Akademisi Alaturka’nın senaryosunu okudu ve beğendi. Eğer bana “Ben Mehmet Ali Erbil’i hiç sevmiyorum” deseydi o zaman eşimin bu filmde yer almamam konusundaki düşüncesi benim için bir numara olurdu ve teklifi kabul etmezdim.

-Türkiye’yi ve Türk erkeklerini nasıl buluyorsunuz?

Türkiye’yi çok sevdim ve sonsuza kadar burada kalmak isterim. Tanrı bilir ne zaman döneceğiz. Türk erkekleri çok yakışıklı ve maçolar. Maço olmaları da hoşuma gidiyor.

 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.