BÜLENT ERSOY BOMBAYI PATLATTI!..

23.4.2008 - 05:43

Bülent Ersoy, 1978 yılında kazandığı bir müzik ödülünü hatır için Sanat Güneşi'ne devrettiğini ekranda açıkladı. Bülent Ersoy, geçmiş yıllarda Zeki Müren'le yaşadığı ödül polemiğini anlattı.

Diva, 30 yıl önce yaşadığı bir olayı şöyle dile getirdi: '1978 Kelebek Ödülleri'nin Yılın Sanatçısı ödülünü aldığım bana telefon ile bildirildi. Birkaç gün sonra Sedat Simavi'nin evinde işadamlarının ve eşlerinin de olduğu bir davete katıldım.

TELEFON GELDİ

Gecenin ilerleyen saatlerinde Sedat Simavi'nin telefonu çaldı. Sedat Bey yatak odasına giderek arayan kişi ile görüştü. Daha sonra Sedat Bey beni yatak odasına çağırdı ve arayan kişinin Zeki Müren olduğunu söyledi. Zeki Bey 'Onun yaşı genç, bu ödülü ben hak ediyorum' demiş.

İÇİNE SİNDİREBİLDİ Mİ?

Sedat Bey de bana sordu. Ben de ödülün Zeki Müren'e verilmesine razı oldum. Zeki Müren yıllarca ödülü içine sindirebildi mi' diyerek içini döktü.

 
 
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.