OĞLUNUN YAŞGÜNÜ İÇİN LONDRA'YA GİDEN KADIN CANINDAN OLDU

25.3.2010 - 12:10

HÜLYA ŞEN-LONDRA

22 Mart Pazartesi akşamı saat 20.30 sularında Londra'nın doğusundaki Homerton'daki bir evden silah sesi duyan komşuların polise ihbarda bulunması sonucu olayın öğrenildiği bildirildi. Ölen kadının ismi Gülistan Subaşı olarak açıklanırken, Londra polisi kadının yakınlarına haber verildiğini ve gerekli çalışmaların yapıldığını söyledi. 4 yıl önce kocasından ayrılarak Türkiye'ye dönen Gülistan Subaşı'nın, 6 yaşındaki oğlunun doğum günü için Londra'ya geldiği öğrenildi.

Türklerin yoğun olarak yaşadığı bölgede meydana gelen olayda, mahallede market işleten Oktay Kılıçaslan İHA'ya yaptığı açıklamada, "Bizler de kesin bir bilgiye sahip değiliz. Burası Türklerin yoğun olarak yaşadığı bir bölge ve açıkçası kan davası, namus davası fazlalıkla karsılaştığımız olaylar" ifadelerini kullandı.

İngiliz polisi olayın bir cinayet olduğundan şüphelenildiğini ancak henüz bir tutuklama yapılmadığını ve soruşturma başlatıldığını açıkladı.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.