Uyuşturucuyu vücutlarına sararak sınırı geçmek istediler

29.5.2015 - 17:47

Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Keşan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği yaptıkları müşterek çalışmalar sonucu, İpsala Kara Hudut Kapısından yurda giriş yapan Yunanistan plakalı yolcu otobüsünde bulunan Arnavut uyruklu A.Ç. ve bayan A.Z.'i vücutlarına sarılı toplam 6 kilo 175 gram esrar maddesi ile yakaladı, bayanın kol çantasında ayrıca 50 gram sentetik hap ele geçirildi. Gözaltına alınan A.Ç. ve A.Z. sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak Edirne Kapalı Cezaevine teslim edildi. 

Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, "Uyuşturucu madde konuları ile ilgili her türlü faaliyetin önüne geçilmesi, önlemlerin artırılması ve gerekli tedbirlerin alınması ile zehir tacirlerine yönelik çalışmalarımız kararlılık ve artarak devam edecektir" denildi. 

KORAY USTABAŞI 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.