HÜLYA AVŞAR'IN ÇIPLAK RESMİ MEDYAYI KARIŞTIRDI!..

HÜLYA AVŞAR'IN ÇIPLAK RESMİ MEDYAYI KARIŞTIRDI!..
1.7.2005 - 00:25

Bugün Tük basını için zor gündü. Hürriyet, Takvim, Güneş, Akşam, Sabah, Posta ve Vatan gazetelerinde birbirinin kopyası fotoğraflar yayınlandı.

43 yaşında olan şarkıcı-oyuncu Hülya Avşar'ın Bodrum Türkbükü'nde tatil yaptığı Cobra King adlı teknenin içinde bikinili görüntüleri neredeyse bütün gazetelerde tıpatıp benzer şekilde yeraldı. Önden göstermeyen yandan, hareket halinde ve gergin pozisyonlardaki görüntülerde Avşar, ''Bakın bu yaşıma rağmen hala dimdik ayaktayım'' iddiasını yansıtıyordu. Fakat hapsi birbirinin kopyası fotoğraflar için, kendi adlarını kullanan muhabirler ve diğer gazetelerdeki fotoğrafları gören yazıişleri yöneticileri neler diyecekler merakla bekliyoruz.


HÜLYA AVŞAR TATİLDE
Hülya Avşar, yaptığı işler kadar güzelliği ile de ön planda olan bir isim. Bu konuda da zaten "En Güzel Benim" diyecek kadar iddialı olan sanatçı, Bodrum Türkbükü'nde tatil yaptığı Cobra King adlı teknenin içinde bikinili görüntüleriyle de yine çok güzeldi. Hülya, kendisini görüntüleyen basın mensuplarını fark edince gizlenmek yerine kusursuzluğundan emin olduğu vücudununun görüntülenmesinde sakınca görmedi. Ailesi ve spor hocası ile tatil yapan Avşar, kızı Zehra ile kız kardeşi Helin Avşar'ın ilgilendiği sıralarda bol bol güneşlendi.

GÖZLER KAYA'YI ARADI
Bu görüntüler daha önce de fotomontajlı fotoğraflarıyla olay yaratan Avşar'ın o günden bugüne kadar çekilmiş ilk stüdyo ortamsız fotoğrafları. "İki gün Çeşme'de demirliydik. Bugün buraya geldik. Hemen nasıl haberiniz oldu. Anlaşılan sizden kaçılmıyor. Biraz daha buralardayız. Daha sonra görüşürüz" diyen sanatçının yanında gözler eşi Kaya Çilingiroğlu'nu aradı. Ancak eşinin teknede olmadığı gözlendi.

Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
; ;