KÖPEK BALIKLARINA GÖRKEMLİ KARŞILAMA...

26.1.2008 - 21:37

Panora Alışveriş Merkezi'nde içinde yaklaşık 500 canlıya evsahipliği yapan akvaryumların açılışı muhteşem bir gösteri ile yapıldı. Açılış töreninde İngilizler'in dünyaca ünlü akrobasi grubu Viva Show sahne aldı. Akrobatların yerçekimine meydan okuyan gösterileri, alışveriş merkezini dolduranlardan da büyük alkış topladı. Ses ve ışık efektleriyle desteklenen koreografilerini özel stillerle birleştiren uçan kızlar, akvaryum açılışında özel bir gösteri yaptı. Dağcılık Federasyonu'ndan profesyonel dağcılar
da kubbeden akvaryumların bulunduğu zemine iplerle indi. Dağcıların inişinden sonra dev akvaryumların üzerinde bulunan perdenin kaldırılmasıyla birlikte vatandaşlar, köpekbalıklarını ve diğer canlıları görebilmek için adeta yarıştı. Dev akvaryumlar önünde uzun bir kalabalık oluşturan vatandaşların bazıları, ellerindeki cep telefonları ile balıkları görüntülemeye çalıştı.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.