Ünlü mankenler podyumları salladı

28.5.2013 - 01:11

 Fatih Belediyesi’nin desteğiyle Laleli Sanayici İş Adamları Derneği (LASİAD) tarafından bu yıl 2’incisi düzenlenen “Laleli Fashion Shopping Festivali” görkemli bir defileyle start aldı. Laleli Mesih Paşa Caddesi’nde kurulan 150 metrelik podyumda ünlü mankenler kıyafetleri tanıttı. Baş mankenliğini Çağla Şikel’in yaptığı defilede Ayşe Hatun Önal, Wilma Elles, Merve Büyüksaraç, Tuba Melis Türk gibi mankenler, Laleli modasının renklerini ve desenlerini taşıyan kıyafetleri tanıttı. Defileye katılan Lalelili işadamları ve vatandaşlar defileye yoğun ilgi gösterdi.
Festivali düzenleyen LASİAD Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca, “2’incisini düzenlediğimiz Laleli Fashion Shopping Festivali güçlü ve modern altyapısıyla meyvelerini yeniden toplamaya başlamıştır. Dünya modasının nabzı İstanbul’un merkezi, tarihi yarımadada atıyor. Bizim için onur ve guru kaynağı” dedi.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.