İSRAİLLİ MANKENLERİN KISKANÇLIK KRİZİ SETİ KARIŞTIRDI!

5.7.2008 - 09:37

Alişan'ın klibinde rol alan İsrailli güzelin kıskançlık krizi sette gerginliğe neden oldu.

İsrail ve Venezuellalı top modellerin de aralarında bulunduğu 16 mankenle klip çeken Alişan, ummadığı bir krizle karşılaştı.
Fantezi müziğin ünlü sanatçısı Alişan, "Sevgilerimle" adlı albümündeki "aşkın Vurduğu Yerden" adlı şarkısına, geçtiğimiz günlerde bir klip çekti. Dünyanın çeşitli ülkelerinden mankenlerin aralarında bulunduğu 16 güzelin eşlik ettiği Alişan, çekimler başladıktan sonra yaşanan kıskançlık kriziyle neye uğradığını şaşırdı.
Klipte rol alan 16 manken arasında bulunan ve dünyaca ünlü top model Tyra Banks'in Next Top Model programının birincisi olan İsrailli manken Niral Karantinji, 2007 Venezuella güzeli Arlis Alvarado'yla daha fazla ilgilenilmesi üzerine kıskançlık krizine girdi. İsrailli güzel, Alişan'ın Venezuella güzeline daha fazla ilgi gösterdiğini söyleyerek seti terk etmek istedi.
Yönetmen Tamer Aydoğdu'nun yatıştırması ile olaya tatlıya bağlanırken Alişan klip boyunca Venezuella güzelini İstanbul'da birkaç gün daha kalması için ikna etmeye çalıştı. Alvarado'dan etkilendiğini yönetmene Tamer Aydoğduya itiraf eden Alişan "Uzun bir süredir hiç kimseden bu kadar etkilenmedim" diyerek herkesi şaşırttı.

İsrailli manken Niral Karantinji (yeşil elbiseli), Venezuella güzeli Arlis Alvarado'yu (mavi elbiseli) kıskandı.

Yorumları Oku (3)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • 5.7.2013

  Milletimizin yarısı bu bayrağı TC yi kaldırıp, pkk ile muhatap olanlara karşı asmıştı. demekki artik it izi ile at izi birbirine karışacak. Birisi türk bayrağı görüp morali bozulmayacak hepsi bizim adamlar diye şişinecek.AKP genel merkezindeki saldırıyı ve AKM binasındaki gariz küfürleri kamufle etmek için bu kutsal bayrağımızın örtü olarak kullanıldığını unutmadık, unutmayacağız.Helal olsun mustafa kemalin askerlerine; aKP lilere bayrak sevgisini hatırlattı demekki dünyanın sonuna geldik.!

 • 4.7.2013

  Ben Atatürklü Türk bayrağı astım. Sakıncalı MI ACABA?.

 • vatandaş 29
  4.7.2013

  Yaratan Alalha sonsuz şükürler olsun rabbimden başkasına kulluk yaapmadım veyapmamda,amma velakin akp nin yani recep tayyip erdoğanın kendisine bağlı öl dediği zaman ölecek gel dediği zaman gelecek yağcıları yalakacıları ve partiye kulluk eden tayyip erdğoğana tapan 8,5 milyon kişi varmış birde yavrularını katın düşünün tayyibe kulluk eden 15 milyon kişi varmış,insan kula kulluk yaparmı,insan tanrısından başkasına kulluk yapmaz,gençlik bile mhp ile akp nin kulu kölesi oluyor yazık üzülüyorum ben

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.