Meclis'e başörtüsüyle gelecek mi?

25.10.2013 - 01:23

Şahkulubey, iddialara ilişkin, "Meclis'e nasıl geleceğim konusunda öncelikle benim karar vermem gerekiyor. Kararımı verdikten sonra bu kararımı AK Parti Grubu ile paylaşacağım ve ona göre hareket edeceğim. Sonuçta bağımsız bir milletvekili değilim, AK Parti milletvekiliyim" dedi.

Şahkulubey, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hasta olduğunu ve bu nedenle evde dinlendiğini belirterek, henüz Meclis'e de gelemediğini, rahatsızlığı nedeniyle evde misafir bile kabul etmediğini söyledi.

"Hacda başınızı örttünüz ve o şekilde de devam ediyorsunuz" sözleri üzerine Şahkulubey, "Daha bir yere çıkmadım doktor dışında" dedi.

Şahkulubey, "Meclis'e başörtülü mü gelmeyi düşünüyorsunuz?" sorusuna, "Bununla ilgili pek bir şey söylemek istemiyorum. Meclis'e nasıl geleceğim konusunda öncelikle benim karar vermem gerekiyor. Kararımı verdikten sonra bu kararımı AK Parti Grubu ile paylaşacağım ve ona göre hareket edeceğim. Sonuçta bağımsız bir milletvekili değilim, AK Parti milletvekiliyim" yanıtını verdi.

"Eğiliminiz sanki mevcut halinizle devam etmek ister gibi" sözleri üzerine ise Şahkulubey, "Çok fazla yorum yapmak istemiyorum. Çünkü oranın (hac) manevi havası çok ayrı, orası anlatılmaz, yaşanması lazım" dedi.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.