HAİN SALDIRIDA ORTAYA ÇIKAN İNANILMAZ SIR!..

21.9.2011 - 19:40

ZEKERİYA GÜNEŞ-RECEP ÇELİK
SİİRT (İHA) - Siirt'te PKK saldırısı sonucu hayatlarını kaybeden abla ve kardeşin kaderi 2 yıl önce öldürülen ağabeyleri ile aynı bölgede birleşti.
Siirt'te dün akşam saat 20.30 sıralarında Polis Okulu yolu üzerinde teröristlerin polis otosuna benzettiği ve düzenlediği saldırı sonucu öldürülen Nergiz (25) ve abla Zeynep Evin'in (31) baba evine ikinci kez ateş düştü. Hatay Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünde okuyan ve bugün yola çıkması beklenen Nergiz Evin için düzenlenen veda yemeğine katılmak üzere 06 LML 56 plakalı araçları ile Polis Okulu yakınlarında bulunan bir lokantaya gittikleri sırada teröristlerin saldırısı sonucu araçta bulunan Nergiz Evin (25), ablası Zeynep Evin (31), Nurcan Olgaç (25), Kevser Çekin (25) ölürken Nuran Evin (17) ve Gülcan Olgaç (27) yaralanmıştı. Ölüm haberini dün gece alan Evin ailesinin yuvasına ikinci kez ateş düştü. Nergiz ve Zeynep Evin'in annesi Esmer Zeynep, 2 yıl önce aynı bölgede bir oğlunun da öldürüldüğünü belirterek, "Çocuklarımdan ne istediler. İlk önce Uğur'u aldılar benden şimdi kızlarımı, kızım Nergiz öğrenciydi okuluna gidecekti. Hiçbir suçu yoktu neden öldürdüler. Kızımı öldürenlerin yakalanmasını istiyorum. Oğlumun katillerini bulamadılar" diye feryat etti. Abla kardeşin arkadaşları yaralı aileyi ziyaret ederek başsağlığında bulundu.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.