GÜZELLİK YARIŞMASINA GELEN KIZLARI TEK TEK SOYDULAR!..

2.2.2010 - 06:35

Bilinen adıyla Beyaz Rusya resmi adıyla Belarus, güzel kadınlarıyla bütün dünya tarafından yakından tanınan bir ülke durumunda.Yaklaşık 10 milyon nüfusu olan Belarus'ta konu güzellik yarışması olunca, ülke çapında çok sayıda kız başvuruda bulundu.
Güzellik yarışması için eski güzeller, mankenler ve manken ajansları yöneticilerinin yer aldığı jüri bir ön eleme yaptı.
Ön elemeye katılmak için gece yarısı sokak kıyafetleriyle sıraya giren Belarus güzelleri saatlerce bekledikten sonra içeriye alındı.
Jürinin karşısına bikini ile çıkması istenen kızlar, salonun bir köşesinde kurulan derme çatma bir bölümde tek tek bikini giyip maharetlerini sargiledi. Zaman zaman görevlilerle tartışan Belarus güzelleri jürinin sorularını cevaplandırdıktan sonra evlerine dönüp gelecek bir telefonu beklemeye başladı.HABERVİTRİNİ
İŞTE O SEÇİMDEN ÇARPICI GÖRÜNTÜLER..

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.