PKK'NIN KAÇIRDIĞI ÖĞRETMENİN ARKADAŞLARINDAN ÇAĞRI

26.9.2011 - 13:29

ABDULKERİM KANTARCIOĞLU
Teröristler tarafından kaçırılan Mehmet Gözbaşı'nın Kırşehir Eğitim Fakültesi'nden sınıf arkadaşları, sosyal paylaşım siteleri ile seslerini duyurup arkadaşlarının bulunmasını istiyor. 2009 yılında mezun olan ve yeni nişanlandığı belirtilen Mehmet Gözbaşı'nın hayatından endişe ettiklerini dile getiren öğretmen arkadaşları, bu olayın basında yeteri kadar yer almamasına da sitem etti. Oluşturdukları grup ile sürekli olarak Mehmet Gözbaşı'nın durumunu değerlendiren öğretmen arkadaşları, teröristlere de çağrıda bulunarak arkadaşlarının bırakılmasını talep etti.
Olay geçtiğimiz günlerde Diyarbakır'ın Lice ilçesi Baharlar köyünde meydana gelmişti. Okul lojmanında kalan Mehmet Gözbaşı isimli öğretmen, silahlı bir terörist tarafından lojmanından alınarak kırsala götürülmüş ve olayın ardından köylüler güvenlik kuvvetlerine bilgi vermişti. Gözbaşı'nın yakalanması için bölgede başlatılan operasyonlar tüm hızıyla devam ederken, son 2 ayda teröristlerin 31 kişiyi kaçırdığı belirtildi.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.