İşte Fenerbahçe’nin çılgın planı

4.3.2014 - 10:11

F.Bahçe, sözde değil özde “Spor” kulübü. Futbol takımı, en yakın rakibine 6 puan fark attı, şampiyonluğun en büyük adayı. Kadın masa tenisi takımı ETTU Şampiyonlar Ligi’nde final oynayacak. Kadın basketbol takımının FIBA Avrupa Ligi’nde yenilgisiz devam ediyor. Erkek basketbol takımı da gruptan çıkma iddiasını sürdürüyor. Voleybol erkek ve bayan takımları da Avrupa kupalarında finale yükseldi. F.Bahçe, böylece bu sezonu ligde ve Avrupa’da 10 kupayla kapatabilir.

VOLEYBOL
ERKEKLER: AVRUPA FİNALİNDE
KADINLAR: AVRUPA FİNALİNDE
BASKETBOL
ERKEKLER: İDDİASI SÜRÜYOR
BAYANLAR: NAMAĞLUP GİDİYOR
FUTBOL: İKİNCİYE 6 PUAN FARK

1 günde 2 kupa

F.Bahçeli yönetici Hakan Dinçay, voleybolda 1 günde 2 Avrupa kupası istediklerini söyledi: “Kadınlarda ikinci maç 29 Mart, erkeklerde ise 30 Mart’ta İstanbul’da olacak. İkisini de ayın 29′una alabilirsek, taraftarlarımıza iki final maçını bir arada izletmiş olacağız. Avrupa’da aynı anda hem erkeklerde hem kadınlarda final oynayan bir Türk spor kulübü hatırlamıyorum. Fenerbahçe hep ilklerin kulübü olmuştur.

 

AMK
 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.