Gökdeniz: Liverpool taraftarı Beşiktaşlılara benziyor

11.11.2015 - 13:01

Rusya'nın Rubin Kazan ekibinde futbol hayatını sürdüren Gökdeniz Karadeniz, ülke basınına açıklamalarda bulundu.

36 yaşında olmasına karşın takımını adeta sırtlayan Gökdeniz. Rubin Kazan adına 250 maçı devirmesinin ardından mutlu olduğunu söyledi. Başarılı futbolcu, "Bu benim için büyük bir onur. Umarım 300,350 maç daha oynarım" derken UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakipleri Liverpool'u da değerlendirirken Emre Can hakkında konuştu.

MÜTHİŞ BİR YETENEK

Gökdeniz, Rus basının, "Emre Can'la tanışıyor musunuz?" sorusuna, "Hayır o daha çok genç. 21 yaşında. Ben neredeyse 36 oldum. Ben futbola başladığımda onun ayakları daha sandalyeden yere değmiyordu. Ama çok açık ki müthiş yetenekli. Onu izlemeyi seviyorum." şeklinde yanıt verdi.

BEŞİKTAŞ TARAFTARINA BENZETİYORUM

Liverpool taraftarının önemli bir topluluk olduğunu söyleyen Gökdeniz, onları Türkiye'den Beşiktaş taraftarına benzetti.

Gökdeniz ayrıca, geriye dönme şansı olsa Türkiye'den 22-23 yaşında ayrılacağını ancak bu fırsat eline geçmiş olsa da Trabzonspor'un izin vermediğini itiraf etti.

Gökdeniz, Milli Takım'ın Fransa 2016'ya katılması ile ilgili ise. "Milli Takım imkansızı başardı. Türk halkı olarak onlara minnettarız." ifadelerini kullandı. 2008 yılından bu yana Rubin Kazan forması giyen ve 2018'e kadar sözleşmesi bulunan Gökdeniz bu sezon 16 maça çıktı ve 5 gol attı.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.